• Informacje na temat:

  nicolas cage z żoną

Artykuły na temat: nicolas cage z żoną
 • Nicolas Cage został dziadkiem

  Nicolas Cage został dziadkiem. Syn gwiazdora, Weston doczekał się syna.

 • Nicolas Cage odwiedził Zgorzelec!

  Amerykański aktor Nicolas Cage( "Dzikość Serca" , "Oczy węża" ) gościł kilka godzin nad Nysą - informuje "Słowo Polskie Gazeta Wrocławska". Gwiazdor przeszedł w towarzystwie kilku osób przez most Staromiejski z niemieckiego Goerlitz do Zgorzelca i poprosił o stolik w mieszczącej się tuż przy granicy restauracji Piwnica Staromiejska. Był razem z 22- letnią żoną Alice Kim.

 • Nicolas Cage o pogodzie

  Nicolas Cage ( "Kapitan Corelli" , "Adaptacja" ) i reżyser Gore Verbinski ( "The Ring" , "Piraci z Karaibów" ) zamierzają zrealizować film obyczajowy "The Weather Man". Będzie to opowieść o telewizyjnym prezenterze pogody z Chicago, który poszukuje pracy w Nowym Jorku. Realizacja obrazu miałaby się rozpocząć w lutym, gdy aktor ukończy zdjęcia do sensacyjnej komedii "National Treasure".

 • Nicolas Cage: Człowiek mem

  Cage wywodzi się z artystycznej rodziny. Jego ociec był scenarzystą, matka tancerką, a babcia aktorką. Z kolei wujek, Francis Ford Coppola, wyreżyserował między innymi trylogię "Ojca chrzestnego" i "Czas Apokalipsy". Chcąc samemu dojść do wszystkiego, Nicolas zmienił nazwisko - z Coppola na Cage. Wziął je od Luke'a Cage'a, jednego z superbohaterów uniwersum Marvela. Aktor jest ogromnym fanem...

 • Hope Davis żoną Nicolasa Cage'a

  Hope Davis ( "Kraina wiecznego szczęścia" , "Schmidt" ) zagra główną rolę żeńską w dramacie obyczajowym "The Weather Man". Film ten będzie opowieścią o odnoszącym sukcesy prezenterze pogody, którego życie rodzinne zaczyna walić się w gruzy. W postać tytułowego bohatera wcieli się zdobywca Oscara Nicolas Cage ( "Kapitan Corelli" , "Adaptacja" ).

 • Mściwy Nicolas Cage

  Nicolas Cage zagrał główną rolę w najnowszym filmie Rogera Donaldsona "Bóg zemsty". Laureat Oscara wcielił się w mężczyznę, który zamieszany jest w działalność grupy mścicieli, zajmujących się wymierzaniem sprawiedliwości przestępcom...

 • Weekend w kinie: Marcin Dorociński zabójcą, Nicolas Cage na czele mafii

  Tylko cztery filmy trafiają na kinowe ekrany w pierwszy piątek kwietnia. W duńskiej komedii "Małżeńskie porachunki" zobaczymy nieznane oblicze Marcina Dorocińskiego, z kolei w kryminalnych "Więzach krwi" nietypową stylówkę zaprezentuje Nicolas Cage. Listę premier uzupełnia niezależna amerykańska produkcja "Carrie Pilby" oraz estoński dramat "Matka".

 • Nicolas Cage powraca do życia

  Nicolas Cage ( "Szyfry wojny" ) zagra w futurystycznym dreszczowcu "Back Up", nad którego scenariuszem pracuje Tom Vaughan. Film powstanie w studiu Castle Rock Pictures. Obraz określany jest jako połączenie thrillerów "Bez twarzy" i "Memento" .

 • Michael Caine ojcem Nicolasa Cage'a

  Michael Caine ( "Wbrew regułom" , "Zatrute pióro" , "Spokojny Amerykanin" ) znajdzie się w obsadzie obyczajowego filmu "The Weather Man". Dwukrotny zdobywca Oscara zagra postać ojca głównego bohatera opowieści, w którego wcieli się również nagrodzony przez Akademię Nicolas Cage ( "Szyfry wojny" , "Adaptacja" ). Zdjęcia do filmu rozpoczną się 17 lutego 2004 roku w Chicago.

 • Cage mężem Kidman

  Zdobywcy Oscarów Nicolas Cage i Nicole Kidman zagrali razem w thrillerze sensacyjnym. "Trespass" w reżyserii Joela Schumachera. To opowieść o miłości, odwadze i... zdradzie.