• Informacje na temat:

  nicole kidman modelka

Artykuły na temat: nicole kidman modelka
 • Modelka Karolina Malinowska (27 l.) w jednym z wywiadów wyznała, że kilka lat temu poddała się zabiegowi w klinice chirurgii plastycznej...

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...aktorka była już księżną. 32 lata po jej śmierci, w 2014 r., w Cannes odbył się pokaz filmu Oliviera Dahana "Grace Księżna Monako" z Nicole Kidman w roli głównej. Rodzina Grace Kelly zbojkotowała(...) tors, a modelka, aktorka i gwiazda "Playboya" Jayne Mansfield taplała się w basenie w skąpym bikini. Pod czerwoną latarnią Rozmach festiwalu sprawił, że od lat 60. Cannes to nie tylko święto...

 • Nicole Kidman zmieni płeć?

  Nicole Kidman chce, w filmie "The Danish Girl", wcielić się w postać Einara Wegenera - hermafrodyty, który jako pierwsza osoba w historii przeszła operację zmiany płci - donosi australijska prasa.

 • Bogata Nicole Kidman

  Nicole Kidman ( "Wzgórze nadziei" , "Żony ze Stepford" ) jest najzamożniejszą młodą Australijką - wynika z listy najbogatszych opublikowanej w najnowszym numerze pisma BRW. Dziennikarze prześwietlili stan finansów osób poniżej 40 roku życia.

 • Keira Knightley topless na okładce "Interview"

  Keira Knightley odsłoniła piersi na okładce najnowszego numeru magazynu "Interview".

 • Matthew McConaughey ojcem

  Bociany z początkiem wakacji stały się dość aktywne. Po Nicole Kidman przyszedł czas na kolejne gwiazdy. Hollywoodzki przystojniak Matthew McConaughey i jego dziewczyna też zostali rodzicami.

 • Najlepiej ubrane gwiazdy 2005 r.

  Wokalistki, aktorki i modelki znalazły się na liście najlepiej ubranych gwiazd 2005 roku. Zwyciężyła angielska modelka Kate Moss, której chyba nie zaszkodziły niedawne skandale związane z zażywaniem narkotyków i nieustających konfliktów ze swoim (ponoć już byłym) narzeczonym Petem Dohertym, muzykiem grupy Babyshambles.

 • Najgorzej ubrane gwiazdy

  Wielkich sensacji na liście najgorzej ubranych gwiazd, przygotowanej przez magazyn "Prima", nie było. Po raz drugi z rzędu zwyciężyła śpiewająca modelka Jordan, niedoszła kandydatka Wielkiej Brytanii na festiwalu Eurowizji, znana głównie ze swojego obfitego biustu oraz występów w reality show "I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here!" ("Jestem gwiazdą... Wyciągnijcie mnie stąd!").

 • Poszukiwania Heleny trojańskiej

  6 marca w Londynie pojawił się hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt, aby zacząć przygotowania do realizacji filmu o wojnie trojańskiej. W superprodukcji Wolfganga Petersena aktor wciela się w postać Achillesa. Niestety do tej pory nie znaleziono aktorki, która zagrałaby słynną Helenę trojańską. Są jednak pierwsze kandydatki.

 • Natalie Portman: Czuję się jak starucha

  Natalie Portman, faworytka tegorocznych Oscarów w kategorii "najlepsza aktorka", twierdzi, że czuje się jak "starucha". Gwiazda tłumaczy, że pomimo młodego wieku, gra w filmach już od niemal 20 lat.

Wideo na temat: nicole kidman modelka
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Zanim zasnę

  Ekranizacja światowego bestsellera Stevena J. Watsona, jednego z najlepszych książkowych thrillerów XXI wieku. Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy...

 • Paddington

  Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i...