• Informacje na temat:

  nicole kidman śpiewa

Artykuły na temat: nicole kidman śpiewa
 • Tak śpiewa Penelope Cruz

  Choć sama mówiła, że śpiewanie było "przerażającym" doświadczeniem, znów to zrobiła. Zobacz teledysk do piosenki "Decirnos Adios" aktorki Penelope Cruz i latynoskiego wokalisty Miguela Bosé.

 • Bono, wokalista i frontman irlandzkiej formacji U2, bardzo emocjonalnie przeżył krytykę swego filmu "Million Dollar Hotel". Suchej nitki nie pozostawili na nim ani amerykańscy krytycy, ani nawet sam Mel Gibson, który był współproducentem i zagrał w nim jedną z ról. Pomimo to zdecydował się znów zaangażować się w film, choćby tym razem jedynie śpiewa w nim piosenkę.

 • Robbie Williams wciąż w podwójnej koronie?

  Wygląda na to, że Robbie Williams będzie w trakcie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia najszczęśliwszym artystą na Wyspach Brytyjskich. W dobry nastrój, oprócz gwiazdkowych prezentów, wprowadzi go także informacja, że po raz kolejny utrzymał się na szczycie list najchętniej kupowanych singli i albumów w swojej ojczyźnie.

 • Niepokonana wojowniczka miłości

  Trzeci tydzień z rzędu płyta "Soldier Of Love" Sade znajduje się na 1. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce. Mocno swoją obecność zaznaczył także Peter Gabriel.

 • "Roxanne" w wersji tango

  Jednym z największych przebojów Stinga z czasów grupy The Police jest utwór "Roxanne". W 2001 roku został przypomniany przez film "Moulin Rouge" Baza Luhrmanna, gdzie pojawił się w wersji tango. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do przeróbki tej wersji przygotowanej przez zespół al Tango! z Warszawską Orkiestrą Młodych Sinfonia Artis.

 • Najbardziej żenujące momenty w filmach

  Jedno z brytyjskich czasopism zadało sobie trud zestawienia 50 najbardziej tandetnych i rozbrajających scen w historii filmu. Pierwsze miejsce na liście przypadło patetycznej mowie prezydenta Stanów Zjednoczonych (Bill Pullman), z głośnego widowiska s-f "Dzień niepodległości" . Drugą pozycją nagrodzono męskie uściski Toma Cruise'a i Vala Kilmera w zakończeniu "Top Gun" . Na podium zmieścił się także zwycięski cios Ralpha Macchio, ze słynnego "Karate Kid" .

 • Fenomen australijskiego gladiatora

  Ma status gwiazdy, jednego Oscara, ale nie przejmuje się konwenansami, jest miłośnikiem piwa i nie przykłada zbytniej wagi do swojego wyglądu. Na czym zatem polega fenomen Russella Crowe'a?

 • Enya: Boski głos Irlandii

  Bono z grupy U2 jest rozpoznawalny niemal w każdym zakątku globu, ale to będąca jego całkowitym przeciwieństwem Enya może się pochwalić tytułem najlepiej sprzedającego się solowego artysty w Irlandii. We wtorek (17 maja) wokalistka skończyła 50 lat.

 • Zaniki świadomości Robbiego Williamsa

  Wydaje się, że Robbie Williams - świadomie czy też nieświadomie - przez całą karierę zderzał się z show-biznesem. Czołowo, bez pasów bezpieczeństwa i poduszek powietrznych. Wydana właśnie kompilacja największych przebojów gwiazdora "In and Out of Consciousness" nie tylko tytułem dokumentuje kolizje niepokornego artysty z popkulturą.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!