• Informacje na temat:

  nicole kidman z dziećmi

Artykuły na temat: nicole kidman z dziećmi
 • Nicole Kidman nie pojawi się na ślubie syna przez Toma Cruise’a!

  Tom Cruise (56 l.) jest bezwzględny dla byłej żony, Nicole Kidman (51 l.)!

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • Nicole Kidman chce uwolnić adoptowane dzieci z sekty!

  Nicole Kidman (49 l.) chciałaby pomóc Isabelli (24 l.) i Connorowi (21 l.), ale nadal nie może znaleźć z nimi wspólnego języka.

 • Nicole Kidman o "Dogville"

  Nicole Kidman ( "Godziny" ) opowiadała na zakończonym niedawno Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto o pracy nad filmem "Dogville" . Aktorka ciepło wspominała realizację niezwykłego obrazu Larsa von Triera ( "Tańcząc w ciemnościach" ), potwierdziła jednak, iż nie zagra w kontynuacji tej opowieści. Zamiast tego gwiazda planuje występ w nowym projekcie Eda Harrisa ( "Pollock" ).

 • Nicole Kidman zerwała kontakty z adoptowanymi dziećmi?

  Nicole Kidman (46 l.) od dawna nie była widziana ze swoim adoptowanym synem. Pojawiły się plotki, że nie utrzymuje z nim kontaktów...

 • Oscar dla Nicole Kidman?

  Do ceremonii wręczania Oscarów pozostało prawie sześć miesięcy, a już szefowie niektórych wytwórni hollywoodzkich spekulują, kto może zdobyć w przyszłym roku prestiżową statuetkę. Ostatnio pojawiła się informacja, że dużą szansę na Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą ma Nicole Kidman za udział w filmie "The Others".

 • Nicole Kidman wspiera Katie Holmes

  Katie Holmes straciła męża, ale zyskała dzięki temu nową przyjaciółkę. Aktorka, która od jakiegoś czasu potajemnie planowała rozwód z Tomem Cruisem, znalazła wsparcie u jego drugiej żony, Nicole Kidman, z którą znany scjentolog rozwiódł się w 2001 roku.

 • Nicole Kidman problemy z bezpłodnością

  Nicole Kidman przyznaje, że wraz z mężem, muzykiem Keithem Urbanem, "doświadczyli bólu, straty i rozczarowania" podczas starań o poczęcie drugiego dziecka.

 • Premiera serialu "Wielkie kłamstewka"

  Nowy siedmioodcinkowy miniserial HBO z Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley to historia o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziana oczami trzech kobiet. Oparta na bestellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule produkcja pełna jest emocji i czarnego humoru.

 • Kidman: Przerwa w karierze

  Nicole Kidman (37 l.) zamierza zrobić sobie przerwę w karierze i więcej czasu spędzić z dziećmi. Po zakończeniu zdjęć do filmu "Bewitched", popularna australijska aktorka na jakiś czas zniknie z Hollywood.

Zdjęcia na temat: nicole kidman z dziećmi