• Informacje na temat:

  niedzielny wypadek

Artykuły na temat: niedzielny wypadek
 • Małgorzata Kożuchowska o synku: "Janek był bardzo dzielny"

  ...informacje o sytuacji we włoskich górach.  - Gdyby Małgosia dowiedziała się o tym będąc na urlopie, natychmiast zarządziłaby powrót do domu. Na wszelki wypadek. Ona nigdy nie naraziłaby rodziny - mówi jej...

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Radek Majdan miał straszny wypadek!

  ...plecach. Gośka postanowiła zaspokoić ich ciekawość. Okazało się, że Radzio miał wypadek na koniu! "Pytacie mnie w wiadomościach i komentarzach, co się stało Radosławowi, że miał podartą koszulę...

 • "Interstellar" : Kosmos jako ostateczna granica

  "Interstellar" to w zamierzeniu arcydzieło. Christopher Nolan - najambitniejszy współczesny twórca kina rozrywkowego - próbuje korzystać z ogromnych możliwości, jakie oferuje twarda fantastyka naukowa. Chce stworzyć film o wizualnym i intelektualnym rozmachu, taki, który pokaże widzom cuda i zastanowi się nad miejscem ludzkości we wszechświecie. Efekt tych starań jest ekstremalnie i chorobliwie megalomański.

 • Agata Duda miała wypadek!

  Jak donosi tygodnik "Rewia", Agata Duda (45 l.) miała ostatnio ogromnego pecha i to w domu!

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Halina Frąckowiak: Wypadek pogłębił moją wiarę!

  Kiedy Halina Frąckowiak (69 l.) cudem uniknęła śmierci, zadała sobie pytanie, po co był ten wypadek. Zrozumiała, że ma zmienić swoje życie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Czuwa nad zdrowiem uczestników

  - Zapobieganie to mój priorytet. Dbam o to, by ryzyko było jak najmniejsze, bo każda drobna kontuzja zwiększa ryzyko następnej. Zazwyczaj o wiele gorszej i trudniejszej w leczeniu - mówi doktor opiekujący się uczestnikami programu.

 • Jedna z popularnych sióstr, Monika "Esmeralda" G., spowodowała wypadek? I jest w ciężkim stanie?!

  Szokujące wieści trafiły do mediów! Jedna z popularnych ostatnio sióstr miała spowodować poważny wypadek. W jego wyniku w ciężkim stanie trafiła do szpitala. A to nie koniec ustaleń. Świadkowie twierdzą, że od Moniki G. wyczuwalny był alkohol.

 • "Dziennik panny służącej" : Erotyczne ekscesy w eleganckich domach

  Célestine, paryska służąca znudzona wielkomiejskim życiem, trafia na prowincję. Wiejska rezydencja, symbol niewinności i oaza spokoju, okazuje się być miejscem, w którym człowiek żyje w zgodzie z naturą - czyli kieruje się instynktem, bezkarnie daje upust seksualnym żądzom i oddaje się pielęgnacji tego, co mroczne i w swoim zepsuciu rozkoszne.