• Informacje na temat:

  niemen legia

Artykuły na temat: niemen legia
 • "Sen o Warszawie": Filmowa biografia Czesława Niemena w kinach

  W listopadzie w wybranych kinach studyjnych odbędą się specjalne pokazy "Snu o Warszawie" - długo oczekiwanej pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena. Projekcje zaplanowano na 21-23 listopada, już teraz zobaczyć można zwiastun obrazu.

 • "Sen o Warszawie" o Niemenie na inaugurację Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  ..."Sen o Warszawie" biograficzna opowieść o Czesławie Niemenie otworzy 54. Krakowski Festiwal Filmowy, który rozpocznie się 25 maja. Dokument Krzysztofa Magowskiego wystartuje także w konkursie polskim.

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  ..."Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • "Sen o Warszawie": 4 fragmenty filmu o Niemenie

  Gutek Film zaprezentował 4 fragmenty filmu "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, pierwszego pełnometrażowego filmu biograficznego o ikonie polskiej muzyki rozrywkowej - Czesławie Niemenie.

 • Znajdź się na muzycznej mapie: Piosenki o polskich miastach

  ..."kolorowych snów" stała się nieoficjalnym hymnem klubu Legia Warszawa. Taki tytuł nosił również nakręcony w 2014 roku film biograficzny o Czesławie Niemenie autorstwa Krzysztofa Magowskiego(...)Czesław Niemen - "Sen o Warszawie" Podróż po muzycznej mapie rozpoczynamy od stolicy, bo to właśnie o niej powstał jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów, który na wiele lat utkwił w pamięci...

 • Na co komu piłkarskie piosenki?

  ..., a hymnem Legii Warszawa jest "Sen o Warszawie" Czesława Niemena. Gdy drużyna wygrywa turniej czy ligę, z głośników nie dobiega żadna Chumbawamba, Nelly Furtado czy Shakira, tylko "We Are The Champions...