• Informacje na temat:

  niemiecki idol

Artykuły na temat: niemiecki idol
 • Niemiecki "Idol" śpiewa Gawlińskiego

  W sieci możecie już posłuchać piosenki "Zwykła miłość" zaśpiewanej przez Thomasa Godoja, urodzonego w Polsce laureata niemieckiego "Idola". Autorem kompozycji jest Robert Gawliński.

 • "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  ...15 lutego na antenę telewizji Polsat wraca jeden z pierwszych talent showów w naszym kraju - "Idol". Program został reaktywowany po 12 latach przerwy, w momencie, kiedy… format "Idola" jest w odwrocie. W przypadku polskiego "Idola" będziemy mówili o powrocie w chwale czy reanimowaniu trupa?

 • Aneta Sablik wygrała niemieckiego "Idola"!

  Pochodząca z Bielska-Białej 24-letnia Aneta Sablik została laureatką programu "Deutschland Sucht Den Superstar", czyli niemieckiej edycji "Idola".

 • Polak wygrał niemieckiego "Idola"

  ..."Niemcy Szukają Supergwiazdy" to popularny program w stylu pamiętnego "Idola". Polak, nazywany przez niemieckie media "królem rocka", otrzymał podczas finału w Kolonii aż 62 procent głosów telewidzów. Mieszkający w Recklinghausen (Nadrenia Północna-Westfalia) Godoj przyjechał do Niemiec w wieku czterech lat, wraz z rodzicami, którzy wyemigrowali z Polski - pisze "Dziennik". Zanim dostał się do...

 • Aneta Sablik w finale niemieckiego "Idola"

  Pochodząca z Bielska-Białej 24-letnia Aneta Sablik dostała się do finału "Deutschland sucht den Superstar", czyli niemieckiej wersji "Idola".

 • Aneta Sablik w ścisłym finale niemieckiego "Idola"!

  ...24-letnia Polka znalazła się w gronie trzech najlepszych uczestników programu "Deutschland Sucht Den Superstar", czyli niemieckiej edycji "Idola".

 • Johnny Depp choruje? Fani martwią się o swojego idola

  ...w niemieckim Hamburgu, czy w Rosji w Moskwie oraz w Sankt Petersburgu  opublikowane na Instagramie. Aktor jest na nim nie do poznania. Jest bardzo wychudzony. "Wygląda fatalnie. Czy on jest chory?" - tego...

 • Gawliński solo i z "Idolem"

  Robert Gawliński z zespołu Wilki intensywnie pracuje nad solowym albumem i pomaga urodzonemu w Polsce laureatowi niemieckiej edycji "Idola".

 • Kto zostanie "Światowym Idolem"?

  W czwartek, 1 stycznia 2004 roku, po godzinie 21.00, dowiemy się, kogo telewidzowie z 11 państw uznali za "Światowego Idola". Nieco dłużej na wyniki głosowania będą musieli czekać Amerykanie, Australijczycy, Nowozelandczycy i Kanadyjczycy. Bukmacherzy największe szanse na zwycięstwo dają Kelly Clarkson (USA) i Willowi Youngowi (Wielka Brytania). Gościem specjalnym programu będzie Elton John.

 • Kuba Wojewódzki był dokładnie taki sam podczas nagrania międzynarodowego finału "Idola", jak w czasie polskiej edycji tego programu. W Londynie, we wtorek, 16 grudnia, polski juror nie okazał się pobłażliwy dla uczestników finałowej imprezy, w tym Alicji "Alex" Janosz. Wokalistka powiedziała później, iż go nienawidzi. Koncert pokaże telewizja Polsat w Boże Narodzenie.

Wideo na temat: niemiecki idol
 • Aneta Sablik chciałaby się wreszcie wyspać

  Aneta Sablik, polska triumfatorka niemieckiego "Idola", zwierzyła się, że dostaje mnóstwo ofert matrymonialnych, nie ma kiedy na nie odpisywać, jest ciągle zajęta i zapracowana i marzy o tym, żeby wreszcie odpocząć i dobrze się wyspać.