• Informacje na temat:

  niemirska małgorzata

Artykuły na temat: niemirska małgorzata
 • Małgorzata Niemirska kończy 70 lat

  Aktorka Małgorzata Niemirska, pamiętna radiotelegrafistka Lidka w serialu "Czterej pancerni i pies", w piątek, 16 czerwca, obchodzi 70. urodziny.

 • Ewa Wiśniewska i Małgorzata Niemirska: Siostry i rywalki

  ...wszystkich, dostając się do szkoły teatralnej tuż po swoich 17. urodzinach. Siostrzana rywalizacja szybko przeniosła się z domu na grunt zawodowy, bo Małgorzata wkrótce poszła w jej ślady. Jako 16-latka została wybrana do roli Lidki w "Czterech pancernych i psie". Producenci serialu jeździli od liceum do liceum, szukając przeciwieństwa eterycznej Poli Raksy. "Padło na mnie" - śmiała się Niemirska, która...

 • Małgorzata Niemirska i Kazimierz Kaczor: Rozumiemy się bez słów

  Zyskali popularność i sympatię widzów dzięki wielu niezapomnianym rolom. Ona grała m.in. w "Czterech pancernych...", on zaś w "Janie Serce". Aż trudno uwierzyć, że ich drogi zawodowe nigdy się nie skrzyżowały. Małgorzata Niemirska i Kazimierz Kaczor spotkali się dopiero na planie "Drugiej szansy". Jesienią - nowy sezon!

 • Małgorzata Niemirska: Miała 16 lat, gdy zagrała w "Czterech pancernych"

  Małgorzata Niemirska żartuje, że przed kamerę trafiła ze "szkolnej łapanki". Ludzie z wytwórni filmowej odwiedzali szkoły w poszukiwaniu młodych talentów. Tak zadebiutowała jako dziewczyna z budki telefonicznej o imieniu Julita w "Pingwinie". I tak trafiła do "Czterech pancernych". Kreacją ślicznej radiotelegrafistki Lidki zdobyła serca polskich widzów. Choć sama w duchu przeklinała tę rolę...

 • Małgorzata Kożuchowska: Rodzina to wielka siła

  Pogmatwane losy Moniki Boreckiej, w którą w serialu "Druga szansa" wciela się aktorka, przypadły do gustu polskim widzom. Co tym razem czeka przebojową agentkę gwiazd? Małgorzata Kożuchowska opowiada o serialu, planach filmowych i tym, co najważniejsze - rodzinie.

 • Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz Małgorzata Kożuchowska gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".

 • Jak się bawią dziewczyny?

  Wrocławska Akademia Sztuk Scenicznych Heleny Nałęcz-Gonzales (Małgorzata Niemirska) w "Tancerzach" rządzi się swoimi prawami. Przekonają się o tym dwie bohaterki serial u.

 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.

 • Cichopek z Dorocińskim

  Już za miesiąc ruszą zdjęcia do serial u "Tancerze". W rolach głównych zobaczymy m.in.: Katarzynę Cichopek, Marcina Dorocińskiego, Magdalenę Walach, Małgorzatę Niemirską i Mirosława Bakę.

 • "Druga szansa": Zdjęcia do drugiego sezonu

  ...w serialu gra Małgorzata Kożuchowska. U jej boku ponownie pojawią się m.in. Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Boczarska, Małgorzata Niemirska, Kazimierz Kaczor i Jacek Braciak. Na ekranie pojawią się także Magdalena Berus i Maciej Musiałowski. "Druga szansa" to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Nowe odcinki...

Zdjęcia na temat: niemirska małgorzata
 • Małgorzata Niemirska
Dyskusje na temat: niemirska małgorzata