• Informacje na temat:

  niemirska małgorzata

Artykuły na temat: niemirska małgorzata
 • Małgorzata Niemirska tęskni za zmarłym 10 lat temu mężem

  Małgorzata Niemirska, czyli niezapomniana Lidka Wiśniewska z kultowego serialu „Czterej pancerni i pies”, nie kryje, że bardzo tęskni za zmarłym w 2009 roku Markiem Walczewskim, którego żoną była przez 35 lat. - Był mężczyzną mojego życia – mówi.

 • Duże zmiany u Kuleszy i Dorocińskiego

  Nowy film Kingi Dębskiej, funkcjonujący dotychczas pod roboczą nazwą "Moje córki, krowy", trafi do kin ze zmienionym, oficjalnym tytułem - "Moja siostra". Obraz autorki "Helu", wyróżnionego na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" nagrodą za najlepszy scenariusz, z plejadą utytułowanych polskich gwiazd w obsadzie, wejdzie na ekrany 16 października.

 • Siostrzana rywalizacja. Jak wyglądało życie Małgorzaty Niemirskiej?

  Jedni kojarzą ją z rolą Lidki z "Czterech pancernych i psa", jednak jej kariera to nie tylko ta kultowa produkcja. Małgorzata Niemirska ma na swoim koncie dużo ról, między innymi odgrywała postać Anny w "Samym Życiu", a ostatnio mogliśmy oglądać ją w "Drugiej Szansie". Jednak kariera to nie wszystko - wbrew pozorom jej życie nie było usłane różami.

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • Małgorzata Niemirska gotowa na nową miłość

  Małgorzata Niemirska (70 l.) wierzy, że spotka kogoś, z kim będzie mogła spędzić jesień życia.

 • Jak się bawią dziewczyny?

  Wrocławska Akademia Sztuk Scenicznych Heleny Nałęcz-Gonzales (Małgorzata Niemirska) w "Tancerzach" rządzi się swoimi prawami. Przekonają się o tym dwie bohaterki serial u.

 • "Druga szansa": Małgorzata Niemirska świętuje 70. urodziny!

  Małgorzata Niemirska, czyli Stanisława Borecka z "Drugiej szansy" i niezapomniana Lidka Wiśniewska z kultowego serialu "Czterej pancerni i pies", w piątek 16 czerwca skończy 70 lat. - Chciałabym zapomnieć o tym, co mnie złego spotkało przez te lata, a pamiętać tylko dobre rzeczy - mówi aktorka.

 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.

 • Ewa Wiśniewska i Małgorzata Niemirska: Między siostrami znów iskrzy!

  ..., by osiągnąć sukces Ewy. Za to jej młodsza siostra, Małgorzata Niemirska (70), na brak zajęć nie narzeka. Od dawna gra w produkcjach, które mają sporą widownię. Od dwóch lat oglądamy ją w „Drugiej(...) szczęśliwa. Jest kłębkiem nerwów" – mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" pracownik teatru. Małgorzata Niemirska ostrzegała przed laty, że nie warto stawiać wszystkiego na karierę, bo to droga donikąd.  "Mamy...

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

Zdjęcia na temat: niemirska małgorzata
 • Małgorzata Niemirska
Dyskusje na temat: niemirska małgorzata