• Informacje na temat:

  nieprawdziwe historie

Artykuły na temat: nieprawdziwe historie
 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" kinowym hitem

  Kto został liderem polskiego box-office'u w pierwszy weekend 2020 roku? Rodzima produkcja "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego.

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" na Netfliksie

  "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" przyciągnął do kin ponad 1,1 miliona widzów. Przebój w reżyserii Macieja Kawulskiego od 1 czerwca można oglądać na platformie Netflix. I już po jednym dniu znalazł się na pierwszym miejscu najbardziej popularnych filmów wśród polskich użytkowników.

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": Milion widzów

  "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to pierwszy film, który w tym roku przekroczył granicę miliona widzów w polskim box office. Od piątku 31 stycznia film będą mogli zobaczyć widzowie w Belgii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Luksemburgu i Stanach Zjednoczonych. Tydzień wcześniej trafił na ekrany kin w Austrii, Holandii, Islandii, Niemczech, Norwegii i Szwecji.

 • "Jak zostałem gangsterem": Historia prawdziwa

  Prawda zaklęta w 24 klatkach każdej sekundy obrazu - mówi Maciej Kawulski o swoim nowym filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Scenariusz jest oparty na faktach i ukazuje autentyczną opowieść osadzoną w gangsterskich realiach poprzednich dekad.

 • "Prawdziwa historia" : Biała kartka

  "Prawdziwa historia" Romana Polańskiego jest filmem o literaturze - o świecie autorów, wydawców, krytyków i czytelników, a przede wszystkim o samym pisaniu, siedzeniu przed ekranem komputera i rozglądaniu się na boki w poszukiwaniu inspiracji.

 • Prawdziwe historie

  ...w zwycięstwo. W rolach głównych w filmie Marcina Głowackiego (wchodzącego w skład serii "Prawdziwe historie" telewizji TVN) wystąpili: Maciej Musiał, Bartłomiej Topa i Magdalena Walach. "Dwa życia...

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": Mafia po polsku

  3 stycznia na ekrany polskich kin trafi film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat polskich mafiosów produkcji w głównych rolach zobaczymy Marcina Kowalczyka ("Hardkor Disco"), debiutującą na kinowym ekranie Natalię Szroderer oraz Natalię Siwiec.

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": Koniec zdjęć

  W sobotę, 10 sierpnia, padł ostatni klaps na planie produkcji "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego ("Underdog"). W opartym na faktach filmie w roli głównej wystąpił Marcin Kowalczyk. W pozostałych rolach m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior oraz Adam Woronowicz. Premiera 3 stycznia 2020.

 • "Dżungla": Prawdziwa historia Yossiego Ghinsberga

  Wyglądał jak sama skóra i kości. Przetrwał trzy tygodnie bez zaopatrzenia i wyposażenia na niezbadanym terytorium. Wstrząsająca, lecz prawdziwa historia Yossiego Ghinsberga zainspirowała twórców thrillera "Dżungla".

 • Londyńska premiera "Dywizjonu 303. Historii prawdziwej"

  W londyńskim Muzeum Nauki odbyła się w czwartek, 8 listopada, brytyjska premiera polskiej produkcji "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" w reżyserii Denisa Delicia z Maciejem Zakościelnym, Piotrem Adamczykiem i Antonim Królikowskim w rolach głównych.

Zdjęcia na temat: nieprawdziwe historie
Wideo na temat: nieprawdziwe historie
 • "Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

  Tytuł: „Tylko ty” Piosenka i teledysk do filmu „Dywizjon 303. Historia prawdziwa." Wykonanie: Edyta Górniak Słowa: Michał Wojnarowski Muzyka i aranżacja: Łukasz Pieprzyk Reż. teledysku: Michał Braum Produkcja teledysku: Jake Vision Sp. z o.o. Montaż teledysku: Marcin Kot Bastkowski Korekcja barwna: Milena Wielgo Piosenka oryginalna: "Bei mir bist du schoen” Tekst: Saul Chaplin, Sammy Cahn, Bob Shad, Jacob Jacobs Kompozycja: Sholom Secunda, Jacob Jacobs

Dyskusje na temat: nieprawdziwe historie
 • Re: "Tajemnica Sagali": Co się stało z dziecięcą gwiazdą?

  - media żeby sie pokazać, "sprzedać" SP P. Adamowicza robia BARDZIEJ ŚWIĘTEGO od Papieża !!!! Hipokryzja - hipokryzją pogania. Należy potępić koszmarny czyn , którego dokonał psychol-bandyta a nie pisać o śp Adamowiczu jakieś nieprawdziwe peany, historie, dziękczynienia, przypisywac cechy których nie miał............

 • Re: Gwiazdy, które przeżyły śmierć kliniczną

  , bardzo piekne historie z ktorej mozna brac przyklady lecz szkoda ,ze nieprawdziwe,(...)Religia to ludzki wymysł do osiagniecia upragnionej władzy,do kontroli nad spoleczenstwem , porownajcie sobie historie Buddy czy Jezusa wszystko to archetypy,historie,bajki ,opowiesci tyle samo

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  Film niestety opowiada historie nieprawdziwe. No i artystycznie slaby. Glos German niezwykle piekny. Ale malo go w filmie. Dla mnie film nie ma zadnej zalety.