• Informacje na temat:

  nieprzyjemne chwile

Artykuły na temat: nieprzyjemne chwile
 • Chwile grozy Bono

  Wokalista Bono z zespołu U2 wspomina nieprzyjemne spotkanie z grupą antyglobalistów.

 • ​Natalia Rybicka: Przyjemnie było zamienić trampki na szpilki

  "Excentrycy" to film opowiadający historię jazzmana, który pod koniec lat 50. ubiegłego wieku powraca do Polski z Anglii. Natalia Rybicka jako tajemnicza femme fatale uwodzi głównego bohatera, granego przez Macieja Stuhra.

 • "Żyję chwilą"

  ...rozłąka z rodzicami była dla ciebie bardzo ciężka, a z drugiej strony miałaś już pewnie okazję niejednokrotnie zobaczyć ciemne strony bycia w branży ? Tak, zobaczyłam te nieprzyjemne strony, ale...

 • Shailene Woodley: Trzeba doceniać każdą chwilę

  Shailene Woodley ma 23 lata i na swym koncie role w tak głośnych filmach, jak "Gwiazd naszych wina", "Niezgodna", "Zbuntowana" i "Spadkobiercy". Poza tym ceni alternatywny styl życia - samodzielnie wyrabia ekologiczne mydło, przygotowuje również lekarstwa i wiele innych rzeczy codziennego użytku.

 • Mieczysław Pawlikowski: Wojenna przeszłość ekranowego Zagłoby

  Aktorstwo miało być jego zawodem, a lotnictwo - hobby. Tak sobie wymarzył jeszcze w szkole średniej. Historia, która wciągnęła go w swe tryby, sprawiła, że w ukochanych samolotach przeżył najbardziej dramatyczne chwile życia. A zaczęło się tak przyjemnie...

 • Dramat Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża

  ...​Katarzyna Skrzynecka podzieliła się w mediach społecznościowych wstrząsającą historią. Mąż gwiazdy Marcin Łopucki trafił do szpitala. Nim jednak do tego doszło, para doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji w jednej z klinik.

 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.

 • Górniak zasłania synowi oczy

  Edyta Górniak opowiada o chwilach przyjemnych i nieprzyjemnych w jej życiu.

 • Nieznany mężczyzna wtargnął na scenę podczas koncertu Ariany Grande

  Podczas koncertu Ariany Grande w Filadelfii doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Na scenę wtargnął mężczyzna.

 • "Rocketman": Mąż Eltona Johna nie rozpoznaje "potwora na ekranie"

  Seans "Rocketmana", biografii Eltona Johna, był nieprzyjemnym doznaniem dla męża piosenkarza, Davida Furnisha. Mężczyzna nie wierzył, że gwiazdor mógł być kiedyś takim "potworem".

Zdjęcia na temat: nieprzyjemne chwile
Wideo na temat: nieprzyjemne chwile
 • Marta Wierzbicka: Sytuacji, gdy podczas podróży coś poszło niezgodnie z planem miałam wiele

  Aktorka robi wszystko, by podczas zagranicznych podróży uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń, jednak życie czasami potrafi ją zaskoczyć i wtedy wszystkie plany trzeba weryfikować w przeciągu kilku chwil. Aktorka podkreśla jednak, że takie nieprzewidziane sytuacje dodają jej adrenaliny, zachęcają do kreatywności i mogą być początkiem wyjątkowej przygody. Tak było na przykład rok temu podczas wyjazdu do Włoch.

 • Marta Wierzbicka: Ekscytujące podróże

  Marta Wierzbicka robi wszystko, by podczas zagranicznych podróży uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń, jednak życie czasami potrafi ją zaskoczyć i wtedy wszystkie plany trzeba weryfikować w przeciągu kilku chwil. Aktorka podkreśla jednak, że takie nieprzewidziane sytuacje dodają jej adrenaliny, zachęcają do kreatywności i mogą być początkiem wyjątkowej przygody

 • "Pierwsza miłość": odcinek 2965.

  Marysia odbywa nieprzyjemną rozmowę z Lipińskim. Dominika przyznaje, że podszywała się pod nią, żeby uwieść Widawskiego, bo zakochała się w nim. Widawski po rozmowie z Marysią rzuca Dominikę. Zrozpaczona pała żądzą zemsty. Śmiałek chce dotrzymać dane Bogu słowo i przebiega maraton na bieżni w domu. Bartek kontynuuje akcję "niewidzialnej ręki", by pomóc Kulasom. W akcję wciąga też Paulinę. Tymczasem Teresa zostaje zatrzymana na lotnisku za podróżowanie z fałszywymi dokumentami. Kinga i Artur...