• Informacje na temat:

  nieradkiewicz aktorka

Artykuły na temat: nieradkiewicz aktorka
 • Zapracowana Marta Nieradkiewicz

  Marta Nieradkiewicz wraca do teatru. Zagra w spektaklu w reżyserii Konstantina Bogomołowa, określanego mianem ikony rosyjskiego teatru... Natomiast już w piątek, 29 lipca, na ekrany kin wchodzi film "Zjednoczone stany miłości", w którym aktorka z zagrała jedną z głównych ról.

 • Marta Nieradkiewicz: Świat mnie obchodzi

  Marta Nieradkiewicz, aktorka znana z "Płynących wieżowców", Zjednoczonych stanów miłości", "Kampera", a także "Barw szczęścia" i "Paktu" opowiada o pracy w najnowszej produkcji - kryminalnym serialu "Ultraviolet" - oraz zdradza, czym się kieruje przy wyborze ról.

 • Marta Nieradkiewicz laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Marta Nieradkiewicz została laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Nazwisko zwyciężczyni tegorocznej edycji, wyróżnionej za role w "Kamperze" i "Zjednoczonych stanach miłości", ogłoszono w środę, 12 kwietnia, w Warszawie.

 • ​Marta Nieradkiewicz: Chciałam spróbować czegoś innego

  ...o zupełnie inną rolę, w dodatku w serialu reżyserowanym przez Janka Komasę i Sławka Fabickiego, nie wahałam się ani chwili - mówi Marta Nieradkiewicz, którą wkrótce będziemy mogli oglądać w serialu...

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: Para inna niż wszystkie

  Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik to jedni z najzdolniejszych aktorów swego pokolenia. Ona znana jest z świetnych ról w takich filmach, jak "Zjednoczone stany miłości", "Płynące wieżowce" czy "Kamper". On stworzył znakomite kreacje w filmach "Chce się żyć", "Ida" czy "Ostatnia Rodzina".

 • Marta Nieradkiewicz o serialu "Pakt"​: Zawzięcie walczyłam o tę rolę

  ...​Marta Nieradkiewicz gra jedną z głównych ról w nowym serialu HBO, "Pakt". Bohaterka, w którą wciela się aktorka, Weronika, w ramach pracy w CBŚ obserwuje ruchy na giełdzie, śledzi przepływy pieniężne i malwersacje. Pomaga też Piotrowi (w tej roli Marcin Dorociński) odkryć tajemnice prowadzonego śledztwa.

 • Nieradkiewicz i Żurawski o "Kamperze"

  ..."Kamper" to komedia opowiadająca o współczesnych 30-latkach, odznaczających się beztroskim podejściem do życia, a nad stabilizację przedkładających realizację swoich pasji. W głównych rolach wystąpili Marta Nieradkiewicz i Piotr Żurawski. Debiutancki film Łukasza Grzegorzka miał premierę podczas festiwalu w Karlowych Warach, gdzie zdobył nominację w konkursie East of the West.

 • Marta Nieradkiewicz: Kopałyśmy do jednej bramki

  ...- mówiła podczas rozmowy z Interią w krakowskim Kinie Pod Baranami Marta Nieradkiewicz.

 • "Aktorki. Odkrycia": Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

  Kożuchowska, Agata Kulesza, Iza Kuna, Gabriela Muskała, Marta Nieradkiewicz, Maja Ostaszewska, Kinga Preis, Joanna Trzepiecińska - to bohaterki najnowszej książki Łukasza Maciejewskiego "Aktorki...

 • Łukasz Maciejewski o swej książce "Aktorki. Odkrycia": Ja wybieram bohaterki

  ..., Katarzyna Gniewkowska, Urszula Grabowska, Karolina Gruszka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Dorota Kolak Joanna Kulig, Małgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza, Iza Kuna, Gabriela Muskała, Marta Nieradkiewicz...

Zdjęcia na temat: nieradkiewicz aktorka
Dyskusje na temat: nieradkiewicz aktorka