• Informacje na temat:

  nieradkiewicz marta

Artykuły na temat: nieradkiewicz marta
 • Marta Nieradkiewicz: Poród tuż-tuż!

  Marta Nieradkiewicz (34 l.) już odlicza dni do porodu!

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: Zdradzą płeć dziecka?

  Ostatnio w mediach ogłoszono, że Marta Nieradkiewicz (34 l.) i Dawid Ogrodnik (31 l.) zostali rodzicami. Aktor o akcji porodowej ukochanej dowiedział się... na imprezie. Szybko opuścił galę i pojechał do szpitala. Jak czytamy w "Rewii", zdążył powitać na świecie dziecko, lecz ani on ani świeżo upieczona mama nie zdradzili jeszcze jego płci.

 • Schuchardt i Nieradkiewicz w "Murze"

  8 października padnie pierwszy klaps na planie pełnometrażowego debiutu fabularnego Dariusza Glazera "Mur". Film powstaje w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. W rolach głównych reżyser obsadził Tomasza Schuchardta i Martę Nieradkiewicz.

 • Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik będą rodzicami!

  Marta Niedardkiewicz (34 l.) i Dawid Ogrodnik (31 l.) oczekują potomstwa!

 • Pokochana od pierwszego odcinka

  Marta Nieradkiewicz ciągle czeka na prawdziwą miłość oraz nowe interesujące propozycje zawodowe.

 • ​"Ultraviolet": Marta Nieradkiewicz chciała spróbować czegoś innego

  ...o zupełnie inną rolę, w dodatku w serialu reżyserowanym przez Janka Komasę i Sławka Fabickiego, nie wahałam się ani chwili - mówi Marta Nieradkiewicz, którą wkrótce będziemy mogli oglądać w serialu...

 • Odchodzi z "Barw szczęścia"

  Satysfakcja i lęk. Tak można krótko opisać reakcję Julii (Marta Nieradkiewicz) na propozycję wyjazdu na stypendium do Włoch.

 • Dawid Ogrodnik został ojcem?! Marta Nieradkiewicz zaczęła rodzić, gdy... on był na imprezie?

  Jak można wyczytać w mediach. Dawid Ogrodnik (31 l.) podobno właśnie został ojcem! Jego ukochana, Marta Nieradkiewicz (34 l.), miała zacząć rodzić, kiedy on przebywał na imprezie. "Rzucił wszystko i popędził do szpitala" - mówią znajomi aktora.

 • Zrezygnowała z serialu. Co teraz?

  Pokochaliśmy ją za rolę Julki w "Barwach szczęścia". Ale ten etap Marta Nieradkiewicz ma już za sobą. Przyszła pora na nowe wyzwania.

Zdjęcia na temat: nieradkiewicz marta
Wideo na temat: nieradkiewicz marta
 • "Ultraviolet": Marta Nieradkiewicz o roli w serialu

  Drugi sezon "Ultraviolet" już 2 października wraca na ekrany. Marta Nieradkiewicz opowiada do kogo skierowany jest serial. Kim jest jej bohaterka?

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Marta Nieradkiewicz o rolach po "Barwach szczęścia"

  Marta Nieradkiewicz o swoim najnowszym filmie "Solid Gold" i drugim sezonie serialu "Ultraviolet". Wybiera role silnych kobiet. Jaki wpływ na jej dzisiejsze decyzje miał występ w "Barwach szczęścia"?

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

Dyskusje na temat: nieradkiewicz marta