• Informacje na temat:

  niesamowita metamorfoza

Artykuły na temat: niesamowita metamorfoza
 • Chajzer pokazał zdjęcie sprzed lat. Niesamowita metamorfoza

  ...dawał jeść", "Ten pierwszy wygląda jakby zjadł Facebooka razem z algorytmem", "Ten na pierwszym zdjęciu zjadłby koronawirusa na śniadanie" - czytamy komentarze. Metamorfoza Filipa naprawdę robi wrażenie. Wygląda dużo młodziej, a samozaparcia w walce o zdrowie i szczupłą sylwetkę niejeden może mu pozazdrościć. A wam podoba się metamorfoza Filipa?   *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • "Body/Ciało": Maja Ostaszewska bez makijażu

  - Zagranie tak niezwykłej i wielobarwnej postaci to było coś wspaniałego. Niesamowita przygoda, być może najistotniejsza w całej mojej drodze aktorskiej - mówi Maja Ostaszewska.

 • Niesamowita metamorfoza Lil Masti. Była edukatorka seksualna jest nie do poznania!

  Lil Masti, a właściwie Aniela Bogusz (30 l.) to jedna z najbardziej barwnych osobowości polskiego Internetu. Popularność zyskała za sprawą kontrowersyjnego kanału na Youtubie, gdzie pod pseudonimem Sexmasterka „edukowała” w dziedzinie seksu. Od tego czasu przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

 • Kamila Saganowska w siedem miesięcy schudła 18 kilogramów. Żona piłkarza Legii Warszawa miała dość nieprzychylnych komentarzy zamieszczanych przez internautów pod jej zdjęciami z mężem. Kobieta postawiła na zdrową dietę i oczywiście ćwiczenia na siłowni. Zdjęcia po przemianie robią niesamowite wrażenie!

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • Sylwia Kusiak (26 l.), aktualna mistrzyni Polski i wicemistrzyni Europy w boksie, udowodniła wszystkim, że warto stawiać przed sobą trudne wyzwania. Jeszcze rok temu zmagała się ze sporą nadwagą. Ważyła 108 kilogramów i źle się czuła w swoim ciele. W końcu zrzuciła 30 kg i teraz jest szczęśliwa!

 • Bogusława Wołoszańskiego powrót po latach

  Odkrywa nieznane historyczne fakty i bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze światowe wydarzenia. - To, co najciekawsze, często dzieje się na drugim planie - wyjaśnia Bogusław Wołoszański.

 • Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" przeszła niesamowitą metamorfozę!

  ...ci odmienili jej oblicze! Zajęli się nią Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański i Karolina Gilon. Efekt zmiany sfotografował Marcin Tyszka. A trzeba przyznać, że metamorfoza robi ogromne wrażenie...

 • Metamorfoza Pattinsona

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson przeszedł ostatnio modową metamorfozę. Nowy, bardziej elegancki i dopracowany styl aktora to wynik współpracy z Fridą Giannini, dyrektorką kreatywną Gucci.

Zdjęcia na temat: niesamowita metamorfoza
 • Maciej Stuhr przebiera się za Dorotę Wellman!
Wideo na temat: niesamowita metamorfoza
Dyskusje na temat: niesamowita metamorfoza