• Informacje na temat:

  niesamowita sesja

Artykuły na temat: niesamowita sesja
 • "Ranczo": Zimowa "naga sesja"

  On w serialu "Ranczo" gra bywalca przysklepowej ławeczki, Patryka Pietrka, ona - dyrektorkę szkoły w Wilkowyjach. Piotr Pręgowski i Ewa Kuryło prywatnie są małżeństwem.

 • Nicki Minaj w seksownej sesji zdjęciowej dla magazynu "Paper". Internauci podzieleni

  Już sama okładka sesji zdjęciowej Nicki Minaj dla magazynu "Paper" zrealizowała jej cel, czyli "rozbiła internet". Teraz w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia raperki, co wywołało kolejne dyskusje.

 • Britney Spears chwali się płaskim brzuchem

  ...32-letnia Britney Spears opublikowała na Instagramie zdjęcie pochodzące z sesji z uznanym fotografikiem Jeffem Lipskym. Jak zauważają amerykańskie portale, wokalistka musiała ostro popracować nad sylwetką i mięśniami brzucha. "Niesamowita, naprawdę niesamowita sesja zdjęciowa z Jeffem Lipskym" - Britney Spears napisała pod fotografią. "Tego lata naprawdę ciężko pracowałam. Jestem gotowa na...

 • Julia Wieniawa: "Nawet w worku wygląda jak milion dolarów"

  Przez stopniowe łagodzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, można zauważyć na ulicy coraz więcej przechadzających się osób. Również Julia Wieniawa postanowiła opuścić swoje przytulne mieszkanie, by udać się do swojego sąsiada. Okazało się, że jest nim Marcin Tyszka. Spotkanie nie obyło się bez zdjęć w niesamowitych wnętrzach fotografa.

 • Slayer: Najszybszy album?

  Sesja nagraniowa nowego albumu amerykańskiej grupy Slayer wkroczyła w decydującą fazę. Znaczna cześć utworów, które znajdą się na nie zatytułowanej jeszcze płycie na bieżąco poddawana jest procesowi miksowania. Z przygotowywanego longplaya wyłania się obraz materiału niesamowicie agresywnego i brutalnego. "Będzie szybciej od wszystkiego, co wcześniej nagraliśmy" - podwyższa ciśnienie famom...

 • "Byłoby wspaniale wrócić znowu do Polski"

  ...z Guns ‘N Roses. Czy rzeczywiście nagraliście coś z nim? Tak, Dizzy pojawił się w studiu i zagrał partię klawiszy w "Mine All Mine", ale w końcu uznaliśmy, że ona nie pasuje. Jak długo trwała sesja(...) - "Serial Killer", w którym Lemmy recytuje tekst. Kto wpadł na pomysł nagrania czegoś takiego? To chyba najbardziej niesamowita kompozycja od czasów tytułowego utworu z płyty "1916"? Lemmy podzielił się...

 • Ariana Grande opowiada o trudnej przeszłości, kreowaniu swojego wizerunku i tekstach piosenek

  Ariana Grande pojawiła się na okładce sierpniowego magazynu "Vogue", do którego udzieliła obszernego wywiadu. Przy okazji rozmowy do sieci trafił także klip, który powstał na planie sesji zdjęciowej do gazety.

 • "Matrix" w finale Festiwalu Muzyki Filmowej

  To będzie niesamowity pokaz! W finale przyszłorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie zobaczymy symultaniczne wykonanie koncertowe głośnej produkcji "Matrix". Po raz pierwszy impreza odbędzie się we wrześniu, a nie w maju.

 • Leonard Cohen "Thanks for the Dance": To my dziękujemy!

  Jeżeli obawiacie się, że "Thanks for the Dance" to zaledwie odrzuty z ostatnich sesji nagraniowych w życiu Leonarda Cohena, na szczęście będziecie w błędzie. To pożegnanie godne bogatej dyskografii mistrza.

 • "Fruwający radośnie balon"

  ...nieskomplikowane, jeśli postanowimy, że ono skomplikowane nie będzie. To dla mnie absolutnie niesamowita historia, bo nagrywałam płytę we Wrocławiu. Mieliśmy nocne sesje - od późnych godzin wieczornych do rana...

Zdjęcia na temat: niesamowita sesja