• Informacje na temat:

  niesamowite otoczenie

Artykuły na temat: niesamowite otoczenie
 • Ellie Goulding: Mam niesamowitą grupę fanów w Polsce

  Ellie Goulding świętuje dziesięciolecie pracy artystycznej. Z tej okazji już wkrótce na rynku muzycznym pojawi się nowy album brytyjskiej artystki. Jaką przemianę przeszła przez tę dekadę? Jak zmieniło się jej podejście do życia? Jak radzi sobie z kwarantanną? Co myśli o polskiej publiczności? I jak spędza wolny czas?

 • Czym zaskoczy "Żona idealna"?

  Zanim sezon drugi "Żony idealnej" na dobre się rozpocznie, zobaczymy niesamowity zwrot akcji, który odmieni oblicze serialu. Scenarzyści nie zamierzają ani na chwilę zwalniać tempa.

 • Półnagi Jason Derulo w Warszawie na zakończenie światowej trasy. Scena kipiała seksem

  ...", "Tip Toe" i "If I’m Lucky". Półnagi gwiazdor wieczoru poza śpiewaniem zaprezentował również taneczny show z kipiącymi seksem tancerkami. "Wrażenie niesamowite, bardzo dużo energii i tańca! Cały show...

 • Była sobie dziewczyna...

  ...bardzo pomogły mi nawet same rozmowy o tym, jakie będę nosić ubrania i biżuterię. To było niesamowite. Przeczytaj recenzję filmu "Wielki Gatsby" na stronach INTERIA.PL! Chcesz poznać lepiej...

 • Gwiezdne wojny: Za dużo efektów?

  Znany angielski aktor Jeremy Irons ( "Piano Bar" ) wytknął George'owi Lucasowi ( "Atak klonów" ), że podczas tworzenia kolejnych filmów "gwiezdnej sagi" za bardzo zawierzył technice komputerowej. Brytyjski aktor uważa, że jedynym celem zastosowania efektów specjalnych w filmach kultowej serii , była chęć oszołomienia widzów niesamowitą scenerią.

 • Zmarł reżyser Patrice Chereau

  Francuski reżyser filmowy, teatralny i operowy Patrice Chereau zmarł w poniedziałek, 7 października, wskutek długotrwałej choroby - poinformowało otoczenie artysty. Twórca słynnego historycznego fresku "Królowa Margot" miał 68 lat.

 • Cholerna wrażliwość i piękna niewinność

  ..."Szukaliśmy aktora w typie Jamesa Deana, wrażliwego outsidera, który wywiera przemożny wpływ na całe swoje otoczenie. Kuba Gierszał idealnie pasuje do tego opisu, jest pozornie wycofany, wyciszony, ale ma magnetyczną osobowość" - mówi Piotr Mularuk, reżyser "Yumy".

 • "Skazany na bluesa": Śląski blues

  ..."W ludziach o dużej wrażliwości pojawiają się zupełnie niesamowite ciągoty w stronę otwartej przestrzeni, zielonej prerii i Indian. Już samo ukształtowanie przestrzeni sprawia, że ta potrzeba prerii jest silniejsza na Śląsku niż gdziekolwiek". "A stąd do bluesa już jeden krok. Wszak blues to muzyka, jaką wyraża się swoje tęsknoty" - wyjaśnia reżyser. "W Skazanym na bluesa tworzywem jest...

 • Rebel Wilson schudła już 18 kilogramów

  Rebel Wilson, australijska aktorka i scenarzystka, na początku roku poinformowała, że zamierza powalczyć o szczuplejsze ciało. Gwiazda, której znakiem rozpoznawczym była od zawsze mocno zaokrąglona sylwetka, podjęła ambitne postanowienie - schudnąć aż 75 kilogramów. Post, który opublikowała właśnie w mediach społecznościowych sugeruje, że jak na razie nie zboczyła z obranego kursu. Efekty jej wysiłków zachwyciły fanów. A jedna z ekspertek stwierdziła, że Rebel zrzuciła już około 18 kilogramów.

 • Martin Stützer nie żyje. Gitarzysta Artillery miał 57 lat

  W środę, 2 października, zmarł Morten Stützer, gitarzysta i współzałożyciel duńskiej grupy Artillery.