• Informacje na temat:

  nietypowa bluzka

Artykuły na temat: nietypowa bluzka
 • Będzie serialowe dziecko

  W serial owej rodzinie zastępczej szykują się wielkie zmiany! Jedną z nich, najważniejszą, będzie kolejne dziecko, które dołączy do obsady. Tym razem jednak to nie państwo Kwiatkowscy zostaną rodzicami, a ich najstarsza córka, Majka (Monika Mrozowska).

 • Zofia Wichłacz: Pracować z mistrzem

  Po roli "Biedronki" w "Mieście 44" Zofia Wichłacz stworzyła kolejną kreację na dużym ekranie. W ostatnim filmie Andrzeja Wajdy, "Powidoki", zagrała studentkę zakochaną w swoim profesorze, Władysławie Strzemińskim, który był pionierem polskiej awangardy w malarstwie.

 • Zostanie mamą po raz czwarty

  Dziennikarka Katarzyna Bosacka ma już trójkę dzieci: Jasia (15 l.), Marysię (10 l.) i Zosię (8 l.). W czerwcu znów zostanie mamą.

 • W życiu trzeba wszystkiego próbować

  Nominowano ją do Złotego Globu za "Vicky Cristinę Barcelonę" Woody'ego Allena, prywatnie związana jest z reżyserem Samem Mendesem, byłym mężem Kate Winslet. Teraz możemy ją oglądać w filmie "Iron Man 3".

 • Lepszy niż "Między słowami"?

  Kilka lat temu wszyscy zachwycali się jej filmem "Między słowami". Czy najnowszy obraz Sofii Coppoli - "Somewhere", który wygrał zeszłoroczny festiwal filmowy w Wenecji, także okaże się dziełem wybitnym?

 • "Z pisania nie potrafię uczynić rzemiosła"

  Najbardziej uznana autorka tekstów w kraju zwanym Polską właśnie zakończyła trasę koncertową promującą jej solowy album UniSexBlues. Nie grozi jej jednak lenistwo, gdyż czekają ją kolejne obowiązki związane z promocją płyty "MTV Unplugged", która ukazuje się 19 listopada. Niebawem wyrusza również w jubileuszową trasę koncertową ze swoją macierzystą formacją Hey. Jesień więc zapowiada się bardzo pracowicie. O pisaniu tekstów, inspiracjach, PJ Harvey, Edycie Bartosiewicz i jesiennych koncertach...