• Informacje na temat:

  nietypowa niespodzianka

Artykuły na temat: nietypowa niespodzianka
 • Nieoczekiwana niespodzianka

  Christina informuje Hanka o złym stanie zdrowia Dmitrija. Jedynie Boris zna miejsce pobytu Rosjanina. Lekarz spieszy mu z pomocą. W międzyczasie Divya...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Będą niespodzianki!

  W kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy show wcielą się między innymi w Grace Jones, Ryśka Riedla i Roda Stewarta. Czwarta odsłona drugiej edycji już w sobotę, 27 września, wieczorem w Polsacie.

 • Nieoczekiwana niespodzianka

  Christina informuje Hanka o złym stanie zdrowia Dmitrija. Jedynie Boris zna miejsce pobytu Rosjanina. Lekarz spieszy mu z pomocą. W międzyczasie Divya...

 • Znowu krzykną: Mamy Cię!

  Po 10 latach przerwy wraca na antenę program, który gwiazdom spędza sen z powiek. W każdej chwili mogą zostać "wkręcone"!

 • "Na dobre i na złe": Pierścionek w matrioszce, czyli nietypowe zaręczyny

  Fantastyczna niespodzianka czeka niebawem Olę (Anna Karczmarczyk) ze strony Jana (Krzysztof Kwiatkowski).

 • Gdynia 2014: "Archiwum grozy" na festiwalu

  "Archiwum grozy" to wyjątkowy przegląd polskich filmów, przygotowany przez organizatorów 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Widzowie będą mogli zobaczyć zapomniane już dzisiaj polskie horrory.

 • Maria Winiarska i Wiktor Zborowski świętują rocznicę ślubu. "Chcę mu zrobić niespodziankę"

  Wielka radość w domu polskiej pary. Ostatnio Wiktor Zborowski (68 l.) i Maria Winiarska (67 l.) świętowali rocznicę ślubu. Po tylu latach wciąż lubią się zaskakiwać. Jaki prezent przyszykowała dla męża żona?

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Tamara Arciuch dostała nietypowy prezent!

  Bartek Kasprzykowski (37 l.) postanowił zrobić ukochanej nietypowy prezent. Tamara Arciuch (39 l.) dostała od niego… prywatnego nauczyciela angielskiego!

 • "20 000 dni na Ziemi" : Przejrzeć Nicka

  Pierwsze ujęcie: Nick Cave w łóżku u boku żony Susie. Po chwili półnagi gwiazdor jest już w łazience, lecz bardziej od porannej toalety zajmuje go studiowanie w lustrze własnej twarzy (jak David Bowie w filmie "Człowiek, który spadł na Ziemię"). "20 000 dni na Ziemi" to niezwykle ciekawa próba wymyślenia portretu australijskiego gwiazdora.

Zdjęcia na temat: nietypowa niespodzianka
Wideo na temat: nietypowa niespodzianka
 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2625

  Ewa osaczana przez gangstera! Hajduk - współwłaściciel fitness-clubu - przyprowadza do Ewy swojego "żołnierza". Z typowego "dresiarza" każe jej zrobić eleganckiego inteligenta! Hofferowa jest załamana. A to jeszcze nie wszystkie niespodzianki, które przygotował dla niej gangster!

 • Sprawa dla dwojga

  Francois Damiens i Geraldine Nakache, gwiazdy filmów "Heartbreakers. Licencja na uwodzenie", "Niewierni" i "Nic do oclenia" w komedii o niespełnionym i wyjątkowo uciążliwym we współpracy aktorze, który na potrzeby rekonstrukcji sceny przestępstwa musi wcielić się w rolę nieboszczyka. Jean Renault (Francois Damiens), aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku, fatalnej reputacji koszmarnego szczególarza i z pustym kontem bankowym dostaje ostatnią szansę - angaż jako asystent w...

 • 9

  9

  "9" to emocjonujące połączenie kina akcji i przygody, animowana historia fantasy, będąca rozszerzeniem nominowanej do Oscara krótkometrażówki Shane'a Ackera pod tym samym tytułem. Scenariusz filmu napisała autorka "Strasznego domu" Pamela Pettler, a producentami "9"są mistrzowie gatunku fantasy - Tim Burton ("Sok z żuka", "Edward Nożycoręki", "Planeta małp") i Timur Bekmambetow ("Straż nocna", "Straż dzienna", "Wanted - Ścigani"). W niedalekiej przyszłości wszystkie maszyny świata, zasilane...