• Informacje na temat:

  nietypowy dodatek

Artykuły na temat: nietypowy dodatek
 • Dodatek do męskiego kina

  ...jedną z nielicznych ról żeńskich. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że jako kobieta jestem jedynie dodatkiem do tego męskiego kina sensacyjnego, jednak taki dodatek bardzo nobilituje. Zdjęcia do filmu...

 • Nietypowe zajęcia Karola Strasburgera

  ...wstąpił do Wyższej Szkoły Morskiej. Szybko jednak poczuł się rozczarowany. - Pracowałem w Marynarce Handlowej, pływaliśmy na śmierdzących statkach, na dodatek choroba morska wcale nie była mi obca...

 • Kevin Spacey: Dżentelmen z laską

  Na gali z okazji rozdania nagród Emmy Kevin Spacey podpierał się laską. Ponieważ ubrany był we frak, można było odnieść wrażenie, że chodzi tylko o efektowną stylizację. Aktor przyznał jednak, że nietypowy dodatek związany jest z kontuzją, jakiej doznał.

 • Recenzja Prince "Piano & A Microphone 1983": Domowa perfekcja

  Pierwsza pośmiertna płyta Prince'a to nie tylko miły dodatek w bogatej dyskografii artysty. To coś znacznie więcej.

 • Morcheeba: Tajemnica "Charango"

  Fani brytyjskiej formacji Morcheeba przyzwyczajeni są do różnych egzotycznych dodatków na jej płytach. Dość nietypowa jest już sama nazwa zespołu, a Ross Godfrey i jego partnerzy zdecydowali się także na tajemniczy tytuł najnowszego albumu. Płyta nazwana została "Charango".

 • Rockandrollowa sofa na aukcji

  Nietypowy przedmiot wystawił na licytację brytyjski magazyn muzyczny "New Musical Express". Jest nim sofa z autografami wykonawców z tegorocznego festiwalu Reading, który odbył się w dniach 23-24 sierpnia. Mebel opatrzony jest podpisami członków m.in. zespołów Linkin Park, The Music i Blink 182.

 • Disney kusi widzów torbami

  Wytwórnia Walt Disney Studios wpadła na nowy pomysł promocji swoich filmów. Pod koniec października w pięciu najpopularniejszych sieciach handlowych w Ameryce sprzedawano gazety z dołączonymi do nich prezentami: plastikowymi torbami na zakupy. Te nietypowe dodatki do prasy codziennej były oczywiście związane z najnowszymi obrazami wytwórni: animacją "Mój brat niedźwiedź" i komediowym horrorem "Nawiedzony dwór" .

 • Benedict Cumberbatch: Smok z charakterem

  ...coś złego, np. że śmierdzi, jest zrzędą, a na dodatek dupkiem. Ale on jest naprawdę uroczym człowiekiem. Gdy myślisz, że kręcenie filmu to długa droga, jaką musisz przebyć, masz rację. Peter sprawia...

 • Peter Gabriel w Łodzi: Trzy gwiazdki Michelina

  Zachęcająca przystawka, smakowite i sycące danie główne oraz przepyszny deser z dodatkami - na taki posiłek zaprosił Peter Gabriel 15 tysięcy fanów do Atlas Areny w Łodzi. Byłem wśród nich.

 • Recenzja Agnieszka Chylińska "Forever child": Emocjonalna wyrypa

  Dużo Agnieszka Chylińska mówi ostatnio o swoich kryzysach, o poszukiwaniu Boga, o zatracaniu się w rodzinie, o szukaniu siebie. Nie są to słowa puste - wokalistka skończyła 40 lat i wygląda na to, że dopadł ją typowy "kryzys wieku średniego". Po młodzieńczym buncie, po odkrywaniu kobiecości, po oddaniu całej siebie swoim dzieciom, Chylińska wraca do nas jako cień człowieka. Czy słychać to na ostrej, głośnej i ekspresyjnej płycie "Forever child"? Oczywiście.

Zdjęcia na temat: nietypowy dodatek
Wideo na temat: nietypowy dodatek
 • Kucharka Kaczyńskiego przerywa milczenie w śniadaniówce!

  Ochroniarze Jarosława Kaczyńskiego od pewnego czasu codziennie w porze obiadowej odbierają z jego ulubionej restauracji kotlety schabowe. Okazuje się, że przyrządza się pani Halinka. Kucharka w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o swoim przepisie na najlepsze schabowe i typowym zamówieniu Prezesa PiS-u. Jakie dodatki najczęściej wybiera? Marcin Prokop i Dorota Wellman ocenili również smak kotletów. Czy byli zachwyceni? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Monika Olejnik dała za tę kreację grosze

  Monika Olejnik (59 l.) znana jest nie tylko z ciętego języka, ale i własnego stylu, który często budzi sporo emocji na forach internetowych. Dziennikarka lubi nietypowe połączenia, śmiałe, markowe ciuchy, propozycje od znanych projektantów. Stawia również barwne dodatki i jaskrawe kolory. Na jednej z ostatnim imprez dziennikarka jednak zaskoczyła, pojawiając się w "bardzo taniej" - jak podkreśliła - kreacji, na którą złożyły się dzwony i marynarka. Jaki efekt?