• Informacje na temat:

  nietypowy powrót

Artykuły na temat: nietypowy powrót
 • Typowo angielska historia

  .... Powiedział Pan, że nie mógłby przenieść na ekran postaci z gruntu złej. Czy to ma sugerować powrót do takiego emocjonalnego spojrzenia, jakie znamy z Pańskich wcześniejszych filmów: "Pod piaskiem" i "Czas...

 • " Glina nie jest typowym telewizyjnym tasiemcem. To serial bardzo przemyślnie skonstruowany. Ma 12 odcinków, ale przypomina raczej sześć filmów fabularnych, połączonych postaciami głównych bohaterów" - mówi reżyser Władysław Pasikowski. 6 marca w TVP1 premiera drugiej serii kryminalnej produkcji.

 • Budka Suflera: Zaskakujący powrót Mietka Jureckiego

  .... Grałem w ciekawy i nietypowy sposób, ale w tym zespole takie umiejętności były niepotrzebne. Osobną kwestią był brak możliwości publikacji własnych kompozycji i prezentowania własnego stanowiska...

 • Powrót kabaretu Mumio

  Legendarny kabaret Mumio wraca do gry! Grupa przygotowuje nowy, multimedialny spektakl "Welcome Home Boys". Premiera zaplanowana jest na maj i odbędzie się w ramach najbliższego 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przedsięwzięciu patronuje TVP2, która planuje nagranie i emisję spektaklu.

 • Powrót zimy

  Choć pogoda za oknem jest raczej wiosenna, na szczyt listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce powróciła zima. A właściwie "Bravo Hits Zima 2005", bo taki tytuł nosi składankowy album, który zamienił się miejscami z kompilacją "The Best Smooth Jazz... Ever" (z 1. na 2.). Tak dobrego tygodnia dla polskich wykonawców nie było dawno na liście OLiS - aż 11 pozycji w pierwszej dwudziestce to płyty, które powstały nad Wisłą.

 • Powrót "przebrzmiałego" gwiazdora

  W najnowszym filmie Sofii Coppoli ("Przekleństwa niewinności, "Między słowami", "Maria Antonina"), nagrodzonym w Wenecji "Somewhere. Między miejscami", główną rolę, zblazowanego aktora na rozdrożu życiowym, gra Stephen Dorff ("Wrogowie publiczni", "World Trade Center").

 • Dzień "Powrotu do przyszłości"

  ..."Powrót do przyszłości" to brawurowa opowieść o Martym McFly'u (Michael J. Fox), typowym amerykańskim nastolatku lat 80., przypadkowo wysłanym w przeszłość do roku 1955, za pomocą napędzanego(...)" w "Powrocie do przyszłości 2" Saga "Powrót do przyszłości" wygenerowała na całym świecie zyski w wysokości ponad 900 milionów dolarów. Pierwszy film serii, "Powrót do przyszłości", wszedł na ekrany w 1985

 • Darkthrone: Powrót do lat 80. (nowa płyta "Old Star")

  "Żaden nasz album nie brzmiał tak bardzo w klimatach lat 80." - o nowym albumie "Old Star" mówi Fenriz z norweskiego Darkthrone.

 • ​"Big Brother": Uczestnicy w szoku. Kolejny powrót do programu

  W środę, 29 maja, uczestników "Big Brothera" spotkała niemała niespodzianka. W domu Wielkiego Brata pojawił się bowiem gość. Odwiedziny osób z zewnątrz nie są dla domowników codziennością, więc wszyscy byli mocno zaskoczeni. Na początku nie do końca wiedzieli, co się dzieje. Potem jednak zorientowali się, że do domu Wielkiego Brata ponownie weszła Kasia. Co na to uczestnicy?

 • Jean-Louis Trintignant: Kolejny powrót z emerytury

  Jean-Louis Trintignant, ikona francuskiej Nowej Fali, filmową emeryturę rozpoczął oficjalnie ponad 10 lat temu. Jest tylko jeden reżyser, dla którego mógł z niej powrócić na plan filmowy: Michael Haneke. Najpierw zagrał w napisanej specjalnie dla niego "Miłości" (2012), teraz możemy podziwiać go w obrazie "Happy End" - zapewne w ostatniej już roli.

Zdjęcia na temat: nietypowy powrót
Dyskusje na temat: nietypowy powrót