• Informacje na temat:

  nieudany

Artykuły na temat: nieudany
 • Gdynia 2018: Nieudany "Kamerdyner"

  Czy to znaczy, że "Kamerdyner" jest filmem nieudanym? Mało powiedziane. Trzeba mieć niesłychanie mocną pozycję w polskim kinie, żeby kilkanaście milionów złotych wydać na taką ramotę. Film jest nudny, pompatyczny, niespójny. 150-minutowy seans sprawia wrażenie niekończącej się udręki. Postękiwania, wyrazy zniecierpliwienia, wykrzywione z niesmakiem lub szyderczo uśmiechnięte twarze widzów - takie...

 • Nieudany "czeski film"

  .... Niestety w przypadku "Maratonu tańca" można nawet zaryzykować stwierdzenie, iż jest to wybitnie nieudany eksperyment niemający w sobie nic "lekkiego, zabawnego i przyjemnego". Akcja filmu rozgrywa się...

 • Wielu marzy o pocałunku z Madonną. Okazuje się jednak, że wokalistka jest bardzo wymagająca i bezlitośnie wytyka każde techniczne niedociągnięcie. Doświadczył tego niedawno aktor Rupert Everett, prywatnie przyjaciel amerykańskiej wokalistki, który wystąpił w jej ostatnim filmie "The Next Best Thing".

 • Nieudany powrót Nelly'ego

  Album "Death Magnetic" Metalliki utrzymał pozycję numer 1 na amerykańskiej liście najlepiej sprzedających się płyt.

 • Nieudany podryw piosenkarki

  Znana z grupy Spice Girls piosenkarka Geri Halliwell opowiada o niedanym flircie z wokalistą George'em Michaelem.

 • "Przerwane pocałunki": Cud nieudany

  "Przerwane pocałunki" to film włoskiej reżyserki Roberty Torre, w Polsce praktycznie nieznanej. W swojej najnowszej fabule sięga ona po ulubione motywy, ale przy okazji nie unika przestylizowania i niezdecydowania, w jakim kierunku poprowadzić ostatecznie opowieść.

 • Nieudany eksperyment Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow, która w lecie wróciła do rodzinnego Los Angeles po kilku latach mieszkania w Londynie, zamierza wkrótce ponownie przenieść się do Wielkiej Brytanii. Jak wyjaśniła, nie chce, by jej dzieci dorastały w Kalifornii.

 • "Ocean's 13": Nieudany debiut

  Premiera "Ocean's Thirteen" celowo ustalona została na miesiące letnie. Liczono na świetny debiut kolejnego sequela. Jednak wynik 37,1 mln dolarów trochę rozczarowuje. Film na otwarciu zarobił mniej niż dwie poprzednie części.

 • "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła tłumaczy swój nieudany występ

  Justyna Żyła musiała wysłuchać gorzkich słów po swoim debiucie w pierwszym odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jurorzy byli bezlitośni! Była żona skoczka narciarskiego i blogerka kulinarna otrzymała jedynie 8 punktów! W jej obronie stanęli między innymi Dominika Tajner-Wiśniewska i Krzysztof Ibisz. "Stres zrobił swoje" - powiedziała Żyła w rozmowie z reporterem Interii.

 • "Na bank się uda": Nie udało się

  Na dźwięk wyrażenia "polskie kino rozrywkowe" wielu widzom zapala się lampka ostrzegawcza. Przyznaję, też tak mam. Jednak zaraz staram się odciąć od negatywnych myśli i skupić na pozytywach. Przecież w obsadzie są wspaniali aktorzy. W dodatku kilka razy instynkt zawodził, a film okazywał się miłą niespodzianką. Podobna sytuację miałem na moment przed seansem "Na bank się uda". Niestety, obyło się bez zaskoczeń. Polskim twórcom znowu nie udało się stworzyć dobrego kina rozrywkowego.

Zdjęcia na temat: nieudany
Wideo na temat: nieudany
 • "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła komentuje swój nieudany występ

  "Jestem na siebie zła, bo na próbach było naprawdę nieźle" - powiedziała po swoim występie Justyna Żyła w rozmowie z Interią. Blogerka kulinarna ze swym tanecznym partnerem Tomaszem Barańskim wykonali salsę - to nie był udany taniec Justyny Żyły. "Jestem zła, bo wiem, że dałam radę to zrobić dużo lepiej. Ale wyszło jak wyszło" - stwierdziła. "Chciałam dać z siebie jeszcze więcej energii, ale moje nogi wmurowało w parkiet. Teraz z tego się śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. To było...

 • "Motyw": Przepis Kożuchowskiej na udaną karierę

  Jaką receptę na sukces na Małgorzata Kożuchowska?

 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.

Dyskusje na temat: nieudany