• Informacje na temat:

  nieudanym małżeństwie

Artykuły na temat: nieudanym małżeństwie
 • Anna Wyszkoni: Nieudane małżeństwo i rak

  W najbliższym odcinku programu "Demakijaż", który zobaczymy 2 maja o godz. 22 w Polsat Cafe, gościem Krzysztofa Ibisza będzie Anna Wyszkoni. Wokalistka opowie m.in. o nieudanym małżeństwie oraz walce z rakiem.

 • Dlaczego rozpadło się jego małżeństwo z Barbrą Streisand?

  Elliott Gould to popularny w latach 70. ubiegłego wieku aktor komediowy, na którego koncie znajduje się nominacja do Oscara za rolę w filmie "Bob, Carol, Ted i Alice". W wywiadzie dla "Guardiana", Gould opowiedział o kilku ciekawych epizodach ze swojej kariery, m.in. o nieudanym małżeństwie z Barbrą Streisand.

 • Małgorzata Kożuchowska o udanym małżeństwie

  Rodzina to dla Małgorzaty Kożuchowskiej źródło życiowej siły i motywacji do działania. Aktorka, która właśnie obchodziła 9. rocznicę ślubu, uważa, że o udanym małżeństwie decyduje miłość, szacunek do partnera i zdolność do kompromisów. Dobrze także, gdy małżonkowie mają wspólne cele i marzenia.

 • Szczerze opowie o rozpadzie małżeństwa

  ...autentyczności, gwiazda pop zdecydował się opowiedzieć o nieudanym małżeństwie. "Wydało mi się istotnym pokazanie wszystkiego, co działo się pomiędzy małżeństwem a rozwodem. Ludzie myślą, że jesteśmy...

 • Hugh Jackman i jego nieszablonowe małżeństwo

  Od 23 lat Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness uchodzą za jedno z najbardziej udanych hollywoodzkich małżeństw. Mimo że on jest od niej 13 lat młodszy, mimo że nie mają biologicznych potomków, wciąż idą razem przez życie.

 • Sekret udanego małżeństwa George’a i Amal Clooneyów

  Światem show-biznesu wstrząsnęła wiadomość o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Zaskoczonym tym faktem wydawał się też przyjaciel pary George Clooney.

 • "Borat" zakończył małżeństwo Pameli Anderson?

  Anderson wcieliła się w filmie w fikcyjną wersję swojej osoby. Głównym wątkiem "Borata" jest próba poślubienia przez kazachskiego dziennikarza gwiazdy "Słonecznego patrolu". Film kończy się nieudanym porwaniem modelki ze spotkania z fanami. Baron przyznał, że "Borat" doprowadził do rozwodu Anderson z jej ówczesnym mężem Kid Rockiem. "Gdy Kid Rock zobaczył film, napisałem do Pameli Anderson...

 • Walczyła o uratowanie małżeństwa. "Nie udało się"

  Piosenkarka Katy Perry za wszelką cenę chciała uratować małżeństwo. Nawet kosztem zdrowia.

 • Edyta Górniak w "My Way" o kulisach swojego małżeństwa

  Niedawno ruszyła emisja programu "My Way", w którym Edyta Górniak pod czujnym okiem instruktorów uczy się jeździć samochodem. Podczas oglądania odcinków, polscy widzowie mogą nie tylko zobaczyć jak diva radzi sobie za kierownicą, ale także poznać szczegóły jej prywatnego życia. W trzecim odcinku show, piosenkarka zdradziła kulisy swojego małżeństwa. Jak się okazuje, tydzień przed ślubem Górniak została okradziona przez wtedy jeszcze przyszłego męża.

 • Małżeństwo bez zazdrości

  Christina Aguilera zdradza sekret swojego udanego małżeństwa z Jordanem Bratmanem, muzycznym biznesmenem.

Zdjęcia na temat: nieudanym małżeństwie
Wideo na temat: nieudanym małżeństwie
 • Siostra Steczkowskiej opowiada o udanym małżeństwie. Chciała dopiec Justynie?

  Zdaniem Magdy Steczkowskiej tworzenie udanego małżeństwa w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudne. Jej na szczęście się to udało. Wokalistka twierdzi, że receptą na udane małżeństwo jest miłość i przyjaźń. – Kochać męża swego jak siebie samego. Przyjaźnić się z nim, czasami, a nawet często, przymykać oko i pewnie nawzajem. Podobne poczucie humoru ratuje nas z wielu opresji na pewno – mówi Magda Steczkowska. Wygląda na to, że swoich cennych rad nie przekazała siostrze Justynie, która...

 • Światem show-biznesu wstrząsnęła wiadomość o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Zaskoczonym tym faktem wydawał się też przyjaciel pary George Clooney. Bliscy aktora zdradzili sekret małżeństwa gwiazdora z Amal. Jaki jest ich przepis na szczęście? George i Amal podobno nie mieszają pracy z życiem prywatnym. Starają się też nie rozdzielać na długo i są w ciągłym kontakcie, nawet w momencie gdy ich praca wiąże się z podróżami. „Pomiędzy swoimi ważnymi zajęciami zawsze skupiają się na...

Dyskusje na temat: nieudanym małżeństwie
 • Re: Te pary są ze sobą od lat!

  Najważniejsze to nie tkwić w nieudanym destrukcyjnym małżeństwie/związku. Alkohol, zdrady itd itp

 • Re: „M jak miłość”: Niespodziewana eksplozja uczuć między Agnieszką a Jackiem!

  Każdy normalny psycholog ci powie, 16-letnia niuniu, że nie powinno się zawierać małżeństwa dlatego tylko że mają razem dziecko, ani trwać w nieudanym małżeństwie, bo jest dziecko - dziecko tylko wtedy jest szczęśliwe, gdy rodzice są szczęśliwi, a nie z rodzicami rozwiedzionymi emocjonalnie, choć mieszkającymi razem. Powinno się być z tym, kogo się kocha, a nie z kimś tylko z poczucia obowiązku

 • Re: "Na dobre i na złe": Wiki skłamie pod przysięgą?

  Wiki nigdy nie przyzna co czuje do Adama, będzie tkwić w swoim nieudanym małżeństwie i zastanawiać się do końca życia, czy tak wygląda szczęście. Małżeństwo Rzepeckich nigdy nie miało szans na przetrwanie, nawet gdyby nie było na horyzoncie widma Adama, Wiki i tak nie czułaby się spełniona w tym związku.

 • Danuta Stenka: Instynkt i miłość

  Pani Danusiu życzę wszystkiego dobrego i cieszę się że w końcu napisano coś o dobrych małżeństwach..a nie ciągle rozwody i zdrady......dziwi mnie tylko że nikt nie komentuje bo zazwyczaj gdy pisze się o zdradzie czy o nieudanym małżeństwie to jest tyle komentarzy że żaaaal!