• Informacje na temat:

  nieudanym projektem

Artykuły na temat: nieudanym projektem
 • Gdynia 2018: Nieudany "Kamerdyner"

  Czy to znaczy, że "Kamerdyner" jest filmem nieudanym? Mało powiedziane. Trzeba mieć niesłychanie mocną pozycję w polskim kinie, żeby kilkanaście milionów złotych wydać na taką ramotę. Film jest nudny, pompatyczny, niespójny. 150-minutowy seans sprawia wrażenie niekończącej się udręki. Postękiwania, wyrazy zniecierpliwienia, wykrzywione z niesmakiem lub szyderczo uśmiechnięte twarze widzów - takie...

 • "Pakt 2": Udany powrót?

  Na ten moment fani polskiej wersji norweskiego serialu "Układ", u nas "Pakt", czekali z niecierpliwością. Sukces sześcioodcinkowej serii HBO przesądził sprawę powstania jej kontynuacji. Co jest jednak szczególnie warte odnotowania, drugi sezon miał być, i jest, już całkowicie oryginalnym pomysłem fabularnym, wymyślonym zupełnie od podstaw przez rodzimych scenarzystów.

 • Obsada "Przyjaciół" szykuje nowy projekt?

  Po latach spotkań w programach telewizyjnych i niedawnym selfie, które podbiło Instagram, obsada "Przyjaciół" może ponownie znaleźć się na planie. "Hollyood Reporter" informuje o tajemniczym projekcie, który ma być emitowany na platformie HBO Max.

 • Antoni Królikowski planował wspólny projekt z ojcem

  "Szykowałem coś większego, ale już nie zdążyłem" - powiedział Antoni Królikowski, zdradzając tym samym, że śmierć jego ojca Pawła Królikowskiego pokrzyżowała ich wspólne zawodowe plany.

 • Olivier Janiak: Sekret udanego związku

  Przed laty wpadł na pomysł, by plaże polskiego Wybrzeża zamienić w miejsca tętniące energią niczym hiszpańska Ibiza. Olivier Janiak opowiada, jak zmieniał się "Projekt Plaża", zdradza również swój przepis na udane życie rodzinne.

 • Nowy projekt Bena Afflecka

  Laureat dwóch Oscarów Ben Affleck ogłosił swój najnowszy projekt reżyserski. Będzie to adaptacja książki Katie Allie Marshall pod tytułem "I am Still Alive". Film wyprodukuje wytwórnia Universal.

 • Połowicznie udane zmartwychwstanie

  Dead Can Dance "Anastasis", Mystic

 • Hotel Torino i "Hunter" do serialu Canal+ "Mały Zgon". Za projektem stoją twórcy sukcesów Viki Gabor

  Teledysk do singla "Hunter" promuje nowy serial Canal+ "Mały Zgon". Projekt Hotel Torino odpowiadający za piosenkę tworzą Patryk Kumór i Dominic Buczkowski, stojący m.in. za sukcesami Viki Gabor.

 • Life Festival: Miało się udać i udało się

  Węgierski folklor zespołu Nomada, góralsko-jamajski dynamit Trebunie Tutki & Twinkle Brothers, Voo Voo wraz z przyjaciółmi z Ukrainy, odrodzony po kilku latach Varius Manx. I na deser były wokalista grupy Genesis, Ray Wilson. Taki skład pojawił się na scenie podczas ostatniego dnia Life Festival w Oświęcimiu.

 • Rewolucyjny projekt Linkinów

  W środę, 25 lipca, w Seattle rozpoczęła się czwarta edycja trasy "Projekt Revolution". Główną gwiazdą imprezy jest grupa Linkin Park.

Zdjęcia na temat: nieudanym projektem
Wideo na temat: nieudanym projektem
 • Margaret zdradziła sekret udanej współpracy z chłopakiem!

  Margaret zdradziła nam, jak współpracuje się jej z chłopakiem przy muzycznych projektach. Para idealna?

 • Węgorzewska: Jestem szczęśliwym dyrektorem, bo wszyscy moi artyści otrzymują wynagrodzenia

  Śpiewaczka operowa tłumaczy, że mimo pandemii artyści Warszawskiej Opery Kameralnej bardzo intensywnie pracowali. Powstało bowiem mnóstwo nowych projektów edukacyjnych i rozrywkowych, które miały umilić czas izolacji zarówno dorosłym, jak i ich pociechom. To spowodowało, że zespół wokalny, orkiestra oraz pracownicy administracji mieli bardzo dużo obowiązków. Alicja Węgorzewska cieszy się, że instytucji udało się przetrwać najtrudniejszy czas. Zaznacza jednak, że kryzys w sektorze kultury...

 • Maciej Dowbor: Jest sympatycznie i wesoło

  - Każdy odcinek nagrywany jest przez trzy dni. Pierwszego dnia jesteśmy w studiu, są próby dla uczestników. Drugiego dnia nagrywane są windy, czyli ten element, kiedy ja robię wywiad z uczestnikiem przed wejściem do windy. Trzeciego dnia nagrywamy występy - mówi Maciej Dowbor. - Bardzo lubię ten program, zawsze coś się dzieje. To, co udało się naszym uczestnikom, nam sprawia wiele radości. To jest najfajniejszy projekt, jaki w życiu robiłem - dodaje. Co jeszcze powiedział nam gospodarz show?...