• Informacje na temat:

  niewyparzony język

Artykuły na temat: niewyparzony język
 • J.Law o niewyparzonym języku

  ...przyznaje, że często ma niewyparzony język. - Jestem podekscytowana, zdenerwowana i nigdy nie wiem, co powiem - zwierzała się podczas rozdania nagród Gildii Aktorów Filmowych. Tego samego wieczoru...

 • Elton John trzyma język za zębami

  ...o śpiewanie z playbacku. Wyraził także nieprzyjemny komentarz na temat Williamsa. Później o niewyparzonym języku artysty zrobiło się głośno, gdy wdał się w polemikę z Georgem Michaelem. Elton John(...) czasu nie rozmawiałem z Madonną i wątpię, by kiedykolwiek mi wybaczyła" - powiedział Elton John. "Później doszła jeszcze ta sprawa z Georgem Michaelem... Następnym razem będę trzymał język za zębami...

 • "Przede wszystkim rozrywka"

  Ponad 100 kilo żywej wagi, rozpoznawalny głos i niewyparzony język - to krótka i uproszczona, aczkolwiek dość trafna charakterystyka Billy'ego Milano,...

 • Queen: Elton John to głuptasek

  Niewyparzony język Eltona Johna znowu wywołał mały skandal. Tym razem dostało się grupie Queen. Brian May, gitarzysta zespołu, z miejsca zareagował na komentarze piosenkarza.

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • Noel Gallagher: Wybory? Co za nuda

  ...7 maja w Wielkiej Brytanii odbędą się wybory parlamentarne. Co na ten temat ma do powiedzenia znany z niewyparzonego języka Noel Gallagher?

 • Foremniak z Wojewódzkim

  Ciężkie zadanie czeka niedługo Małgorzatę Foremniak. Aktorka zasiądzie w jury nowego programu, w towarzystwie osobistości znanych z wyjątkowo ciętego, by nie powiedzieć - niewyparzonego języka.

 • Noel Gallagher w formie. Zadrwił z Taylor Swift, Maroon 5 i Alt-J

  Słynący z niewyparzonego języka i nieprzeciętnego poczucia humoru brytyjski muzyk Noel Gallagher w swoim stylu skomentował kilka znaczących postaci z muzycznego show-biznesu.

 • "X Factor"? Żona wywaliłaby go z domu!

  Znany z niewyparzonego języka Noel Gallagher odmówił wzięcia udziału w telewizyjnym show "The X Factor". Były lider Oasis obawiał się, że jako juror będzie... zbyt łagodny .

 • Elton John wystąpił na weselu homofoba?

  W miniony weekend brytyjski wokalista Elton John wystąpił na prywatnym koncercie podczas wesela amerykańskiego prezentera radio wego Rusha Limbaugh. Dziennikarz znany jest z prawicowych przekonań i niewyparzonego języka.

Zdjęcia na temat: niewyparzony język
Wideo na temat: niewyparzony język
 • Niewyparzony język Debry

  Sceny z serialu "Dexter".

 • Kontrowersja to ich drugie imię. A jak mają na pierwsze?

  Szokują, intrygują, innymi słowy są skandalistami, którzy w show-biznesie zaistnieli przede wszystkim z powodu niewyparzonego języka. Za sprawą swojego często kontrowersyjnego zachowania nikomu nie są obojętni. Trzeba ich kochać albo nienawidzić. Specjalnie dla Was wybraliśmy najbardziej skandalizujące osobistości. Czy wśród nich jest Twój ulubieniec? Sprawdź!

 • "Diagnoza": Anna Smołowik usidliła największe serialowe ciacho!

  Anna Smołowik, czyli rezolutna i przebojowa dr Kaja Szewczyk. Z dużym temperamentem, ale też niewyparzonym językiem. Cieszy się ogromną sympatią nie tylko całej szpitalnej kadry, ale również pacjentów. Kaja jest świetnym lekarzem, realizuje się w swojej profesji, jest otwarta i ma doskonałe podejście do ludzi. Prywatnie doktor Szewczyk jest partnerką Wolskiego. To miłość z czasów licealnych

Dyskusje na temat: niewyparzony język