• Informacje na temat:

  niezgoda kasia

Artykuły na temat: niezgoda kasia
 • Odchudzona Kasia Niezgoda na gali biznesu

  Katarzyna Niezgoda (47 l.) od kilku tygodni regularnie uczęszcza na siłownię i zdrowo się odżywia. Efekty widać gołym okiem. Na gali biznesu od byłej partnerki Tomka Kammela nie można było oderwać oczu. "Spotkałam bardzo mądrych lekarzy, bo to jest jednak zawsze jakiś powód medyczny oprócz naszych przyzwyczajeń i złych nawyków (...). Potem oczywiście dieta, ćwiczenia. Ale też takie zadowolenie...

 • Niezgoda w związku Kammela

  Tomasz Kammel i Kasia Niezgoda uwielbiają podróżować. Szczególnie zakochani są w słonecznej Tajlandii. Tylko że przez tę Tajlandię ich związek wisi właśnie na włosku. Bo Kasia i Tomek strasznie się pokłócili - czytamy w "Fakcie".

 • Kasia Niezgoda szykuje się do ślubu?

  Była Tomka Kammela Kasia Niezgoda (46 l.) od pewnego czasu pokazuje się publicznie z tajemniczym blondynem. Teraz zaczęła przebąkiwać o ślubie.

 • Kammel zamieszka z narzeczoną

  Po czterech latach związku Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda postanowili zamieszkać razem.

 • Kasia Niezgoda z nowym partnerem w teatrze! Odsłoniła seksowne łydki!

  Kasia Niezgoda po rozstaniu z Kammelem całkowicie odmieniła swoje życie. Bizneswoman zaczęła się odchudzać, napisała książkę i znalazła szczęście u boku nowego partnera o imieniu Paweł. Ostatnio paparazzi przyłapali Niezgodę na randce. Para wybrała się do teatru. Kasia wyglądała bardzo wytwornie, a uwagę zwracał płaszcz z futrzanymi rękawami. Celebrytka odsłoniła też zgrabne łydki. Kammel ma...

 • Tomasz Kammel się żeni!

  Tegoroczne święta znany prezenter zapamięta do końca życia. Tomasz Kammel postanowił w tym okresie pojąć za żonę Katarzynę Niezgodę.

 • Kasia Niezgoda narzeka na brak pracowników w Polsce!

  Rekordowo niski poziom bezrobocia, wynikający z milionowej zarobkowej emigracji, spowodował, że coraz więcej przedsiębiorstw ma problemy ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników. Ubolewa nad tym także Kasia Niezgoda (48 l.), która od jakiegoś czasu ma firmę szukającą pracowników.

 • Od kilku tygodni warszawski światek plotkuje na temat rozstania Tomasz Kammela (36 l.) i Katarzyny Niezgody (37 l.). Jednak para zrobiła ostatnio psikusa spekulantom i na kolejnej imprezie pojawiła się razem.

 • Kasia Niezgoda (47 l.) w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Schudła, zmieniła fryzurę. Nie dziwi więc fakt, że w mediach społecznościowych coraz śmielej pokazuje swoje wdzięki. Ostatnio była Tomka Kammela wrzuciła dość fikuśną fotkę z wakacji w izraelskiej Massadzie, na której opiera się o skały, zachwyca wodą i odsłania biust.

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

Zdjęcia na temat: niezgoda kasia
 • Kasia Niezgoda
 • Niezgoda
 • Kasia Niezgoda
Wideo na temat: niezgoda kasia
 • Kasia Niezgoda zadowolona z wyretuszowanej okładki swojej książki

  Katarzyna Niezgoda wydała właśnie książkę, w której dzieli się swoim doświadczeniem z kariery biznesowej i radzi innym kobietom, jak walczyć o swoje miejsce w życiu zawodowym. Jest zadowolona z okładki swojej debiutanckiej książki, pomimo zarzutów o nadmierny retusz.

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

 • Pierce Brosnan z grubą żoną

  Pierce Brosnan na lotnisku w Waszyngtonie ze swoją żoną Keely Smith (to ta postawna szatynka w czarnym płaszczu). Kolejny raz uderza nas jej podobieństwo do narzeczonej Tomka Kammela, Kasi Niezgody.

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...

Dyskusje na temat: niezgoda kasia