• Informacje na temat:

  niezgoda na imprezie

Artykuły na temat: niezgoda na imprezie
 • Tomasz Kammel wraca do TVP

  Tomasz Kammel zostanie współgospodarzem magazynu porannego TVP2 - "Pytanie na śniadanie" oraz prowadzącym talk-show "A normalnie o tej porze".

 • "Plac zabaw" na festiwalu w San Sebastian

  "Plac zabaw", debiut fabularny Bartosza M. Kowalskiego, został zakwalifikowany do konkursu głównego 64. Festiwalu Filmowego w San Sebastian. Pokaz na jednym z najważniejszych wydarzeń świata filmowego będzie jednocześnie międzynarodową premierą obrazu. W polskich kinach pojawi się w listopadzie.

 • Yach Film Festiwal 2017 zakończony. Zaskakująca główna nagroda

  Laureatką Grand Prix 26 Yach Film Festiwalu została Jola Kudela za teledysk do utworu "Trains" brytyjskiej multiinstrumentalistki Poppy Ackroyd. Yach Opolan trafił w ręce twórców teledysku Marka Dyjaka.

 • "Facet do wymiany" : Forever Young

  W małżeństwo aktorów Marion i Guillaume’a wcielają się Marion Cotillard i Guillaume Canet, prywatnie - również małżeństwo. Także osoby z ich otoczenia - aktorów, reżyserów i producentów - grają odpowiedniki z rzeczywistości. Wszyscy mają tak samo na imię w filmie, jak w życiu. Tylko syn głównych bohaterów jest "podmieniony", choć do "oryginału" podobny jak kropla wody. Po co to wszystko? Po to, żeby się pośmiać i żeby pomyśleć.

 • Modowy manifest na gali Złotych Globów

  ..., a raczej jednym z wielu środowisk, gdzie takie praktyki mają miejsce - oraz kobiecej solidarności i wspólnego przeciwdziałania przemocy wobec kobiet. Owa solidarność i niezgoda na haniebne traktowanie...

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

 • Rozpoczął się 37. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"

  Dyrektor programowy wydarzenia Janusz Kijowski podczas gali rozpoczęcia podkreślił, że młodość nie jest kategorią ideologiczną. "Ona albo jest, albo jej nie ma, aż do śmierci. Tak się pocieszam" - dodał. "Odwaga, waleczność i niezgoda na konformizm to szczególne cechy (...) obywatela, który chce mienić się twórcą czy artystą. Tylko sztuka odważna jest taką, którą warto oglądać - podobnie jak...

 • Mama Africa pod Wawelem

  Prezentowany od kilku lat w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego cykl "Dźwięki muzyki" to jedna z najpopularniejszych sekcji imprezy. Drugiego dnia imprezy widzowie zobaczyli wspaniały portret urodzonej w RPA piosenkarki Miriam Makeby w reżyserii mniej znanego z braci Kaurismaki.

 • "Birdman" w Wenecji: Powrót Michaela Keatona

  Uroczystym pokazem filmu "Birdman" w reżyserii Alejandro Gonzáleza Inárritu rozpoczęła się wczoraj 71. edycja festiwalu filmowego w Wenecji. O nowym dziele meksykańskiego reżysera pisze wysłanniczka INTERIA.PL, Anna Bielak.

 • Wenecja: Wampiry z Dalekiego Wschodu

  Za nami kolejny dzień festiwalu filmowego w Wenecji. O nowych dokumentach Ulricha Seidla ("W piwnicy") i Joshuy Oppenheimera ("The Look of Silence"), reżyserskim powrocie Petera Bogdanovicha ("She's Funny That Way") i obrazie "Reality" Quentina Dupieux pisze wysłanniczka INTERIA.PL, Anna Bielak.