• Informacje na temat:

  niezgoda ostatni

Artykuły na temat: niezgoda ostatni
 • Niemal nazajutrz po śmierci Barry'ego White'a do walki o spadek po słynnym piosenkarzu ruszyła jego najbliższa rodzina i ostatnia narzeczona. Zanosi się na to, że niełatwo będzie podzielić fortunę, którą pozostawił po sobie słynny wokalista.

 • Ostatnia żyjąca gwiazda "Przeminęło z wiatrem". Olivia de Havilland kończy 104 lata

  Olivia de Havilland, jedna z największych gwiazd klasycznego Hollywood, dwukrotna laureatka Oscara, ostatnia żyjąca osoba z obsady "Przeminęło z wiatrem", obchodzi w środę, 1 lipca, 104. urodziny. Pamięta się o niej nie tylko ze względu na wybitne role filmowe, ale także z powodu konfliktu z młodszą siostrą, również znaną aktorką, Joan Fontaine.

 • Jan Kobuszewski: Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  ...starsza siostra Marysia, a moja mama. Nie wiesz, kim zostać? To wybierz taki zawód, że będziesz mógł reprezentować wszystkie zawody. Zostań aktorem. Ostatnie chwile zgodnie z życzeniem spędził we...

 • Nie żyje Olivia de Havilland

  Nie żyje Olivia de Havilland, dwukrotna laureatka Oscara i ostatnia żyjąca osoba z obsady "Przeminęło z wiatrem". Miała 104 lata. Legenda Hollywood zmarła we śnie w swoim domu w Paryżu w sobotę, 25 lipca.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Honorata Skarbek rezygnuje

  W środę (27 lutego) w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się specjalny koncert "Artyści Przeciw Nienawiści". Trwają ostatnie przygotowania związane ze składem imprezy.

 • Lekarze na ekranie

  Lekarze oddani bez reszty swojemu zawodowi, cierpliwi i kompetentni pracownicy oddziałów ratunkowych, którzy czują się odpowiedzialni za zdrowie i życie pacjenta. W ostatnich tygodniach to napływ zakażonych koronawirusem sprawił, że ich praca spotkała się z uznaniem i falą ciepłych słów. Taki gest wdzięczności wydaje się naprawdę istotny i cenny, nie dziwi więc, że kino i telewizja tak często...

 • Weekend w kinie: Rodziny się nie wybiera

  Tylko pięć filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 22 czerwca. Najgłośniejsze z premier to z pewnością: "Ocean's 8", czyli spin-off słynnej trylogii Stevena Soderbergha z poprzedniej dekady o szajce złodziei-dżentelmenów, i "Dziedzictwo: Hereditary", określany najstraszniejszym horrorem ostatnich lat.

 • Agnieszka Holland: Kobieta samotna? Walcząca mścicielka

  Janina Duszejko to postać walczącej mścicielki, a nie bezradna kobieta samotna - powiedziała o głównej bohaterce "Pokotu" Agnieszka Holland. Reżyserka podkreśliła, że w swoim ostatnim filmie opowiada także o tym, co robią ludzie w momencie zwrotnym.

 • Pogrzeb Zbigniewa Zapasiewicza

  W osobie Zbigniewa Zapasiewicza polska kultura straciła jednego z najwybitniejszych artystów scenicznych ostatniego półwiecza - te słowa znalazły się w liście prezydenta Lecha Kaczyńskiego odczytanym w środę podczas uroczystości pogrzebowych zmarłego w ubiegłym tygodniu wybitnego aktora teatralnego i filmowego.

 • "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" : Kolejny raz o symbolu rewolucji

  Ostatnia część trylogii "Igrzyska śmierci" pod tytułem "Kosogłos", której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych książek autorstwa Suzanne Collins, została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich ma być jedynie przygotowaniem, preludium przed ostateczną rozgrywką pomiędzy rebeliantami a wierchuszką bezwzględnego prezydenta Snowa.

Wideo na temat: niezgoda ostatni
 • "Sanatorium miłości": Co w 10. odcinku?

  Miłość i pożegnanie. Chęć pojednania i niezgoda. Co jeszcze czeka nas w ostatnim odcinku programu "Sanatorium miłości"? Emisja już 31 marca o 21:15 w TVP1.

Dyskusje na temat: niezgoda ostatni