• Informacje na temat:

  niezła gratka

Artykuły na temat: niezła gratka
 • Hiphopowy zawrót głowy w Czechach

  Na trzy dni Festival Park w czeskim Hradec Králové zamieni się w oazę rapu. Dla polskich sympatyków tego rodzaju muzyki to niezła gratka - nie znajdziecie u nas hiphopowego wydarzenia o równie dużym zasięgu.

 • Szykuje się całkiem niezła gratka dla fanów muzyki filmowej. Już wkrótce trafi do sklepów album z piosenkami do filmu "Wonder Boys" - najnowszego dzieła Curtisa Hansona. Wśród wykonawców, których utwory znajdą się na płycie, są m.in. Bob Dylan, Van Morrison, Neil Young, Leonard Cohen i John Lennon.

 • Mark Wahlberg spogląda w oblicze wojny

  ...: "Wow, taka rola to niezła gratka!" - wyznaje Wahlberg. - Dopiero podczas lektury scenariusza zrozumiałem, czego ten film będzie ode mnie wymagać. Całkowicie zmieniłem wówczas swoje nastawienie do tego...

 • Neal Morse: "Wewnętrzny krąg"

  Fani twórczości Neala Morse'a, byłego muzyka amerykańskiej grupy progrockowej Spock's Beard, mają niezłą gratkę. Za 10 (sympatycy ze Stanów Zjednoczonych) i 12 dolarów (pozostałe kraje) będą mogli co miesiąc otrzymać płytę CD lub DVD z wcześniej niewydawanym materiałem autorstwa Morse'a. Akcja została nazwana hasłem "Inner Circle", a pierwszy album z tej serii zawiera m.in. wykonania koncertowe i dema.

 • Koncertowy album Pitchshifter

  Szykuje się kolejna gratka dla fanów grupy Pitchshifter. Zespół pracuje w tej chwili w studiu na albumem koncertowym. Wydawnictwo powinno się ukazać w marcu 2003 roku, kiedy to zespół wyrusza w kolejną cześć trasy koncertowej.

 • Cypress Hill z Busta Rhymes

  Dla fanów hip hopu szykuje się nie lada gratka. Grupa Cypress Hill chce do współpracy nad swoim kolejnym albumem zaprosić kilku znanych raperów, m.in. Snoop Dogga i Busta Rhymes. Płyta, której premiera planowana jest wstępnie na przyszły rok, ma być podobno ciężka i mroczna.

 • Potwory i spółka na video i DVD

  Na wszystkich wielbicieli filmów animowanych komputerowo w wypożyczalniach i sklepach czeka prawdziwa gratka - ekskluzywne wydanie video i DVD przebojowej opowieści "Potwory i spółka" . Po raz pierwszy w Polsce film ze studia Disney/PIXAR pojawia się jako niebieska kaseta w zupełnie nowym niebieskim pudełku, z trójwymiarową okładką. Dzięki temu film jest "potwornie" zauważalny!

 • "Hotel 52": On, ona i "ten trzeci od seksu"

  Ola Kisio. Jak można się domyślać, nie będzie to historia z happy endem, chociaż... - Stypendium i profesura na Uniwersytecie Stanforda to chyba niezła gratka - mówi serialowy Jacek. - Rzeczywiście...

 • Najgorzej oceniane filmy w historii

  ...scen z życia przyjaciół i krewnych głównych bohaterów. Absurd goni tu absurd - mimo to seans tego filmu w grupie znajomych to prawdziwa gratka. Niezwykłe kulisy powstawania "The Room" przedstawił...

 • Recenzja Prince "Piano & A Microphone 1983": Domowa perfekcja

  Pierwsza pośmiertna płyta Prince'a to nie tylko miły dodatek w bogatej dyskografii artysty. To coś znacznie więcej.

Zdjęcia na temat: niezła gratka
Dyskusje na temat: niezła gratka