• Informacje na temat:

  niezła sumka

Artykuły na temat: niezła sumka
 • Enrique Iglesias: Impreza za milion

  Niezłą fuchę złapał Enrique Iglesias. Hiszpański wokalista 21 grudnia wystąpi na imprezie w Hotelu Hilton w Tel Awiwie za okrągłą sumkę miliona dolarów. Ulubieńca nastolatek zaprosił izraelski miliarder ukraińskiego pochodzenia Arcadi Gaydamak, który chciał by Enrique uświetnił obchody tradycyjnego żydowskiego święta Chanuki.

 • U.D.O.: Powrotu Accept nie będzie

  Udo Dirkschneider, lider grupy U.D.O., której najnowszy album studyjny "Man And Machine" trafi do sklepów już 25 marca, często musi odpowiadać na pytanie, czy są jakieś szanse na reaktywowanie się Accept, jego macierzystej formacji. "Nie będzie żadnego powrotu Accept" - oto jak brzmi odpowiedź.

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Heather Graham znów walczy z kacem

  Była sławna już w wieku 18 lat, gdy wystąpiła w brawurowej komedii "Prawo jazdy". To było jednak... 25 lat temu. Od tego czasu jej aktorska reputacja to zwyżkowała, to zniżkowała. Jedna rzecz z pewnością nie przeminęła. Uroda Heather Graham.

Dyskusje na temat: niezła sumka
 • Re: „M jak miłość”: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą?

  To mi przypomina taki jeden serial młodzieżowy w którym jeden z bohaterów w każdym odcinku był z inną dziewczyną . Czyli tak średnio co tydzień inna. To wypada ok 52 dziewczyny przez rok , razy liczba lat. Może się się niezła sumka . Po 40 zawsze można zrobić reset i wziąć o 20 lat młodszą a po 60 o 40 lat młodszą . Najważniejsze żeby nie marnować życia i robić w życiu to na co ma się ochotę