• Informacje na temat:

  niezłe widowisko

Artykuły na temat: niezłe widowisko
 • "Podły, okrutny, zły": Medialny fenomen Teda Bundy'ego

  ...morderstwa w widowisko telewizyjne. Proces ten, zdaniem reżysera, był prawdziwym "wielkim wybuchem" fenomenu zainteresowania autentycznymi zbrodniami, jaki widzimy obecnie...

 • "Riddick" jest dziki, "Riddick" jest zły, "Riddick" ma bardzo ostre kły

  Richard B. Riddick - najbardziej poszukiwany przestępca w galaktyce, potrafiący widzieć w ciemności drapieżnik, Han Solo, Conan i Hannibal Lecter w jednym. Będący dzieckiem aktora Vina Diesela i reżysera Davida Twohy'ego, pojawił się w "Pitch Black" i "Kronikach Riddicka", a także w różnych grach komputerowych i animacjach. Wchodząca właśnie na ekrany część trzecia kinowej serii to kolejny tytuł w rozrastającej się pomału, aczkolwiek konsekwentnie franczyzie.

 • Atomic Kitten: Awantura u drzwi

  Sąsiedzi 23-letniej Natashy Hamilton, członkini nieistniejącej już angielskiej popowej grupy Atomic Kitten, mieli ostatnio niezłe widowisko pod jej domem. Piosenkarka, wraz ze swoim narzeczonym Gavinem Hatcherem, rozwaliła szybę w drzwiach wejściowych, wykrzykując przy tym wiele przekleństw.

 • "Resident Evil: Retrybucja": Powidoki

  Piąta część opartej na kultowej grze serii jest pewnym zaskoczeniem. Jeśli poprzednie odsłony nadawały się co najwyżej na podkład do piwno-popcornowej biesiady, to "Retrybucja" przynosi nową jakość. To wciąż kino klasy B, wtórne, bezduszne, ale tym razem Paulowi W. S. Andersonowi udało się stworzyć ze śmieciowego materiału naprawdę niezłe widowisko.

 • Książę William w popularnym programie

  Brytyjska telewizja BBC wyemitowała w czwartkowy wieczór program charytatywny zatytułowany "The Big Night In". W trakcie trzygodzinnego widowiska udało się zebrać ponad 27 milionów funtów na rzecz rodzin poszkodowanych przez koronawirusa, a brytyjski rząd obiecał podwoić tę sumę. Jednym z niespodziewanych gości programu był książę William.

 • Najważniejszy polski film dekady?

  ...z 'Wyborczej". "Jest w nim wiele ciekawych scen, ma niezłe napięcie, a obraz wojny, jaki się z niego wyłania (oficerowie robiący interesy, żołnierze zainteresowani bardziej puszką tuszonki czy butelką(...) ucho wedle przepisu na 'mocne' widowisko z pozorami stawiania ważkich kwestii. Do tego dochodzą efektownie wybuchające telefony komórkowe, jeszcze efektowniej wybuchające samochody, bomby zegarowe...

 • Justin Bieber w Krakowie: Justin śpiewa, tańczy i uczy się polskiego (relacja, zdjęcia)

  Koncert Justina Biebera w krakowskiej Tauron Arenie miał być spektakularnym widowiskiem muzyczno-tanecznym i trzeba przyznać, że zapowiedzi miały pokrycie w rzeczywistości. Spodziewano się gigantycznej wrzawy ze strony polskich fanek i fanów, i tak też się stało. Obyło się natomiast bez dziwnych zachowań scenicznych gwiazdy wieczoru, chociaż publika na nudę raczej narzekać nie mogła.

 • "Piraci z Karaibów" w Azji

  ..."Piraci z Karaibów", których ostatnia część "Na krańcu świata" już w przyszłym tygodniu będzie miała swoją światową premierę, to nie tylko wielkie widowisko filmowe, ale i cała filozofia.

 • "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"​ : W poszukiwaniu magii

  Niestety. "Fantastyczne zwierzęta" okazały się dla "Harry’ego Pottera" tym, czym "Hobbit" Petera Jacksona dla "Władcy Pierścieni" - odciętym kuponem, który tak próbował dorównać oryginałowi, aż przerodził się w jego karykaturę. "Zbrodnie Grindelwalda" to prawdopodobnie najsłabszy epizod w magicznym uniwersum J.K. Rowling. Równocześnie to dokładnie takie widowisko, jakie zapowiadały zwiastuny...

 • "Player One" : Gierki starego wyjadacza

  ​Steven Spielberg mimo siedemdziesiątki na karku nie zwalnia tempa. Naczelny hollywoodzki wyrobnik z regularnością maszyny zarzuca nas kolejnymi dziełami, zajmując się na przemian ambitnymi dramatami i komercyjnymi widowiskami. Zaledwie kilka miesięcy po oscarowej "Czwartej władzy", na ekrany wchodzi przygodowy "Player One". I choć w obu przypadkach czuć zmęczenie materiału, tym drugim filmem Spielberg pokazuje, że w kinie rozrywkowym ma do zaproponowania znacznie więcej, niż w artystycznym.

Dyskusje na temat: niezłe widowisko