• Informacje na temat:

  nieznane fakty

Artykuły na temat: nieznane fakty
 • Aleksander Sikora: Nieznane fakty z życia prezentera

  Szybko dojrzał, gdy najbliższa mu osoba mierzyła się z groźnym przeciwnikiem – rakiem. Dziś uważa to doświadczenie za cenną lekcję.

 • Bogusława Wołoszańskiego powrót po latach

  Odkrywa nieznane historyczne fakty i bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze światowe wydarzenia. - To, co najciekawsze, często dzieje się na drugim planie - wyjaśnia Bogusław Wołoszański.

 • Nieznane fakty z życia Romana Polańskiego! Próbował ją do tego zmusić!

  Chociaż ich małżeństwo trwało zaledwie 3 lata, nie brakowało w nim dramatycznych zwrotów akcji. Fascynacja mieszała się z trzaskaniem drzwiami. Historia miłości Romana Polańskiego (86 l.) i Barbary Kwiatkowskiej-Lass (†55 l.) nawet po 60 latach budzi emocje…

 • 10 najbardziej kuriozalnych tekstów w historii disco polo

  Andrzej Grabowski w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" we wrześniu stwierdził, że Marcin Miller ma ruchy jak z disco polo i tańczy jak w remizie. Nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony muzyków wykonujących ten gatunek, którzy stwierdzili, że przez aktora przemawia wyłącznie zazdrość. Niestety dla wykonawców disco polo, juror może mieć trochę racji w swojej niechęci do tego typu muzyki. A wszystko przez niekoniecznie dobrych tekściarzy.

 • Tadeusz Drozda: Nieznane fakty z życia satyryka

  Już jako nastolatek do życia podchodził z olbrzymim dystansem. Umiał śmiać się ze wszystkiego, nie wyłączając samego siebie. Niewiele się od tamtego czasu zmieniło, choć Tadeusz Drozda kończy 70 lat. Nietuzinkowym poczuciem humoru ponad pół wieku temu podbił serce przyszłej żony Ewy.

 • Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  O "seksualne, fizyczne, werbalne i emocjonalne" wykorzystywanie popularna wokalistka Ke$ha oskarżyła znanego producenta Dr. Luke'a. To dalszy ciąg sprawy znanej od początku roku.

 • Krzysztof Kowalewski: Nieznane fakty z życia aktora

  W dniu śmierci matki dowiedział się, że po raz pierwszy zostanie ojcem. Nie zdążył jej o tym powiedzieć. Zresztą wkrótce był już zakochany w pewnej mężatce. W dzieciństwie z kolei przeżył dramatyczne wydarzenie, które - gdyby nie czujność jego mamy - mogło skończyć się tragicznie.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Renata Pękul: Nieznane fakty z życia aktorki

  Gdyby opisać karierę Renaty Pękul (57 l.) za pomocą wykresu, jego linia raz wznosiłaby się, a innym razem gwałtownie opadała. Z czasem aktorka przyzwyczaiła się do tego, że jej życie to ciągła huśtawka.

 • Nicole Kidman jako księżna Monako

  16 maja na ekrany polskich kin trafi nowy film Oliviera Dahana "Grace księżna Monako" z tytułową rolą Nicole Kidman. Prezentujemy polski zwiastun obrazu oraz przypominamy nieznane fakty z życia Grace Kelly.

Wideo na temat: nieznane fakty
 • Sipowicz i siostra Kory ujawniają nieznane dotąd fakty. Zaskoczenie?

  Kamil Sipowicz, wdowiec po Korze, i siostra wokalistki, Anna Maria Kubczak, niedawno gościli w "Dzień Dobry TVN". Wybrali się tam, by porozmawiać o artystce i o książce, która właśnie trafia na rynek. Okazuje się, że w publikacji znalazły się nieznane dotąd dokumenty, m.in. prywatne notatki Kory. Siostra Olgi ujawniła, że wciąż jest w posiadaniu listów od Kory oraz... rękopisów trzech utworów

 • Brat Madonny pogrąży siostrę

  Christopher Ciccione na spotkaniu promocyjnym z okazji wydania książki, w której przedstawia m.in. nieznane fakty z życia sławnej siostry. Madonna i Christopher od kilku lat nie mają ze sobą kontaktu.

Dyskusje na temat: nieznane fakty