• Informacje na temat:

  nieznane twarze

Artykuły na temat: nieznane twarze
 • Sekrety domów księżnej Diany. Nieznane oblicze "królowej ludzkich serc" przeraża

  Na rynku ukazała się niedawno książka "W domu z Dianą", która na Wyspach wywołała sporą sensację. Autorka zagląda do miejsc, w których mieszkała żona księcia Karola. Odkryte przez nią tajemnice dla wielu mogą być ogromnym zaskoczeniem...

 • Kuba Molęda o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Lubię wyzwania.

  Raz jest Conchitą Wurst, kiedy indziej Jonem Bon Jovi. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kuba Molęda co rusz zaskakuje. Gdyby przygotowania do programu nie pochłaniały go tak bardzo, chętnie pomajsterkowałby przy swoim motocyklu, albo pograł w tenisa stołowego.

 • Nieznane fakty z życia Romana Polańskiego! Próbował ją do tego zmusić!

  Chociaż ich małżeństwo trwało zaledwie 3 lata, nie brakowało w nim dramatycznych zwrotów akcji. Fascynacja mieszała się z trzaskaniem drzwiami. Historia miłości Romana Polańskiego (86 l.) i Barbary Kwiatkowskiej-Lass (†55 l.) nawet po 60 latach budzi emocje…

 • Halina Mlynkova po polsku i po czesku

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym - planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż.

 • Jerzy Dziewulski ujawnia nieznane dotąd fakty o katastrofie lotniczej, w której zginęła Anna Jantar

  Natalia Kukulska (41 l.) otrzymała zaskakującą wiadomość. Wydawało się, że wszystkie fakty dotyczące tragicznego dnia, 14 marca 1980 r., gdy zginęła jej mama, są już jasne. Jednak pojawiły się nowe. Budzą kontrowersje. Jerzy Dziewulski (74 l.) ujawnia coś, co może zszokować.

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • "Wiedźmin": To ona zagra "najpiękniejszą kobietę świata"

  ...​Od grudniowej premiery fani niecierpliwie wyczekują każdej informacji dotyczącej drugiego sezonu "Wiedźmina". Produkcja serialu powoli odsłania swoje karty i poznajemy nowe twarze w obsadzie. Kilka dni temu zdradzono, kto wcieli się w potężną czarodziejkę.

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Bogumiła Wander: Mąż tak bardzo ją kochał, że zawoził na spotkania z... kochankiem

  Krzysztof Baranowski (79 l.) w "rozmowie rzece" z Beatą Biały pokazuje inną twarz, dokonując bilansu pełnego przygód życia oraz ujawniając cenę, jaką za nie zapłacił on i jego rodzina. W książce głos zabiera także Bogumiła Wander (74 l.) i opowiada o zakazanej miłości, zdradzając przy tym wiele nieznanych faktów. Premiera książki "Spowiedź kapitana" 18 kwietnia. Oto fragment!

 • Sam Claflin w thrillerze "Klub dla wybrańców"

  Czy przystojniak, który rolami w hitach "Igrzyska śmierci", "Piraci z Karaibów", "Królewna Śnieżka i łowca" podbił Hollywood i rozkochał w sobie pół globu, może pozostać skromnym człowiekiem i wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? Sam Claflin przekonuje że "tak", a kolejną okazję do spotkania z jego osobą przynosi "Klub dla wybrańców".

Zdjęcia na temat: nieznane twarze
Wideo na temat: nieznane twarze
 • Sipowicz i siostra Kory ujawniają nieznane dotąd fakty. Zaskoczenie?

  Kamil Sipowicz, wdowiec po Korze, i siostra wokalistki, Anna Maria Kubczak, niedawno gościli w "Dzień Dobry TVN". Wybrali się tam, by porozmawiać o artystce i o książce, która właśnie trafia na rynek. Okazuje się, że w publikacji znalazły się nieznane dotąd dokumenty, m.in. prywatne notatki Kory. Siostra Olgi ujawniła, że wciąż jest w posiadaniu listów od Kory oraz... rękopisów trzech utworów

Dyskusje na temat: nieznane twarze