• Informacje na temat:

  nieznany chris

Artykuły na temat: nieznany chris
 • Chris Hemsworth: Zapasy papieru

  Chris Hemsworth zgodnie z zaleceniami dotyczącymi samoizolacji przebywa aktualnie w swoim domu w Australii. W programie "Jimmy Kimmel Live! (home edition)" znany z roli Thora aktor opowiedział o tym, jak mija mu czas w trakcie pandemii koronawirusa.

 • Chris Rock kocha popołudniu

  Popularny amerykański aktor i stroniący od politycznej poprawności komik Chris Rock ( "Jay i Cichy Bob kontratakują" , "Siostra Betty" ) wystąpi w filmie "I Think I Love My Wife". Będzie to remake francuskiego filmu "Miłość po południu" z 1972 roku w reżyserii Erika Rohmera ( "Jesienna opowieść" ).

 • Chris Evans: Wpadka z nagim zdjęciem

  O tym wydarzeniu Chris Evans chciałby jak najszybciej zapomnieć. W weekend na jego oficjalnym koncie na Instagramie pojawiło się tzw. Instastory, na którym można było zobaczyć zdjęcia z jego telefonu. Wśród nich fotografię jego... przyrodzenia. Instastory szybko zostało usunięte, ale, jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie. Nie inaczej było i tym razem. Aktor najpierw skomentował wpadkę na...

 • Zdewastowano pomnik Chrisa Cornella. "Akt nienawiści i zniszczenia"

  Nieznani sprawcy zniszczyli pomnik z brązu przedstawiający lidera Soundgarden, Chrisa Cornella. Monument postawiony w 2018 roku przed Museum of Pop Culture w Seattle został pomazany białą farbą lub "podobną substancją”.

 • Chris Cornell: Prezent w rocznicę urodzin. Zobacz teledysk "Patience" Guns N'Roses

  W dniu, w którym Chris Cornell obchodziłby 56. urodziny, do sieci trafił teledysk do akustycznej wersji ballady "Patience" grupy Guns N'Roses. Wokalista znany z m.in. Soundgarden, Audioslave, Temple of the Dog i kariery solowej przed śmiercią nauczył grać ten utwór swoją nastoletnią córkę Toni.

 • Marietta Witkowska i Chris Ducci: Wygraliśmy siebie

  Marietta Witkowska i Chris Ducci, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise", opowiadają, jakie to uczucie wygrać randkowe reality-show, na co zamierzają przeznaczyć wygraną i co dalej z ich związkiem.

 • Chris Hemsworth w filmie "Tyler Rake: Ocalenie"

  ...24 kwietnia na platformę Netflix trafi film „Tyler Rake: Ocalenie”, w którym w roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha. Popularny Thor wciela się tu w rolę nieustraszonego najemnika, który podejmuje się niebezpiecznej misji.

 • "The Voice": Chris Sebastian wygrał program. Jego brat trener doprowadził go do łez

  Do zaskakującej sytuacji doszło w australijskiej edycji "The Voice" - zwycięzcą programu został Chris Sebastian, prywatnie brat Guya Sebastiana, który był jednym z trenerów. Opiekunką Chrisa była jednak Kelly Rowland.

 • Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana

  Chris Hemsworth, znany przede wszystkim z roli Thora w ekranizacjach komiksów Marvela, wcieli się w słynnego zapaśnika i aktora Hulka Hogana.

 • Chris Pine odkrył w filmie Quentina Tarantino scenę z udziałem swojej babci

  ..."Chris Pine to bez wątpienia mój ulubiony aktor swojego pokolenia" – komplementował aktora na początku tego roku w jednym z podcastów Quentin Tarantino. Choć gwiazdor znany m.in. z roli kapitana Jamesa T. Kirka w ostatnich częściach filmu "Star Trek" nie zagrał jeszcze w żadnym filmie Tarantino, to dzięki swojej matce odnalazł jeszcze jeden zaskakujący fakt, który łączy go z tym reżyserem.

Zdjęcia na temat: nieznany chris
Wideo na temat: nieznany chris