• Informacje na temat:

  niezwykła osoba

Artykuły na temat: niezwykła osoba
 • "Pętla": "Dawid Kostecki był dla mnie zwykłym śmieciem"

  Na 4 września tego roku planowana jest premiera najnowszego filmu Patryka Vegi zatytułowanego "Pętla". Kontrowersyjny reżyser regularnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych materiałami zza kulis. To między innymi seria wywiadów z prawdziwymi bohaterami afery podkarpackiej, której poświęcony będzie film. Opublikowany w piątek, 3 lipca, materiał poświęcony jest pięściarzowi Dawidowi "Cyganowi" Kosteckiemu, którego w filmie Vegi zagrał Piotr Stramowski.

 • "Proxima" na VOD. Niezwykła rola Eva Green

  "Ten film był dla mnie jednym z najbardziej intensywnych doświadczeń osobistych i zawodowych" - powiedziała o tej produkcji Eva Green. Obraz "Proxima" od 30 kwietnia będzie dostępny na platformach VOD.

 • List do O. – niezwykły utwór z równie niezwykłym przekazem

  Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza ani nie wpływa na podświadomość tak, jak muzyka. David Crobsy.

 • Niezwykłe pożegnanie

  Susan Flannery kończy swoją 25-letnią przygodę z "Modą na sukces". Jej bohaterka, Stephanie Forrester, przegra walkę z rakiem płuc.

 • Karolina Gorczyca: Jak na obcą osobę

  ...w "Małym Zgonie" to też niezwykła postać. - Angela odbywa bardzo długi wyrok za morderstwo. Jest silna i bystra. Podporządkowała sobie inne osadzone, a nawet pracowników. Ma żelazne zasady. Nie ma...

 • Alexander McQueen: Wielki projektant i zwykły facet

  Zrobiliśmy dokument o Alexandrze McQueenie, bo silnie przemówiło do nas, że wyglądał zwyczajnie, a był niezwykły. Był jednocześnie wielkim projektantem i zwykłym facetem - mówią Ian Bonhote i Peter Ettedgui, reżyserzy "McQueena", którego od 20 lipca można oglądać w polskich kinach.

 • ​Niezwykle emocjonalny wpis Macieja Musiała o Globiszu: "Ukradkiem wycierałem łzy"

  Maciej Musiał zaskoczył swoich fanów. Tym razem nie chodzi jednak o jego kolejną serialową lub filmową kreację, a o osobisty i niezwykle wzruszający wpis, w którym wspominał swoje pierwsze zajęcia z Krzysztofem Globiszem. Internauci w licznych komentarzach nie ukrywali, że mocno poruszyły ich słowa młodego aktora.

 • Anna Kalczyńska: To niezwykle trudny temat

  Zawsze byłam przeciwniczką aborcji, natomiast jestem również przeciwniczką podejmowania decyzji za kobiety - mówi Anna Kalczyńska. Zdaniem prezenterki temat jest niezwykle delikatny. Dlatego zanim zapadną konkretne decyzje w sprawie zaostrzenia prawa dotyczącego przerywania ciąży, warto rozważyć wszystkie aspekty i poszukać kompromisu.

 • Katarzyna Smutniak: Twarz osoby chorej na bielactwo

  Kilka miesięcy temu Katarzyna Smutniak opublikowała szczery wpis, w którym przyznała, że zmaga się z bielactwem. Modelka i aktorka poruszyła w nim problem samoakceptacji. Ostatnio wróciła do tego tematu na Instagramie. Opowiedziała o chorobie i stworzyła specjalny filtr...

 • Niezwykłe listy twórcy Bonda

  Listy wysyłane pomiędzy pisarzem Ianem Flemingiem - twórcą postaci Jamesa Bonda, a jego sekretarką, osiągnęły na aukcji cenę 14,3 tys. funtów - pięć razy więcej niż się spodziewano.

Zdjęcia na temat: niezwykła osoba
Wideo na temat: niezwykła osoba
 • Niezwykłe wakacje Rozenek! "W stylu Griswoldów"

  Małgorzata Rozenek-Majdan w tym roku spędziła wakacje zwiedzając południe Europy i to własnym samochodem. Do auta zapakowała synów, Majdana oraz trzy buldogi francuskie: Sisi, Lili i Mariankę. Dlaczego właśnie na taką formę wyjazdu się zdecydowali? "Kocham te nasze wakacje w stylu Griswoldów, gdzie Majdany na wakacje jadą z całym majdanem" - stwierdziła. Rozenek podkreśliła też, że nie jest osobą, która "lubi leżeć i wyłącznie opalać się nad basenem. Gwiazda TVN woli czas spędzać aktywnie....

 • Michał Czernecki: Poczucie humoru podstawą związku

  Michał Czernecki niezwykle ceni osoby, które mają poczucie humoru i potrafią z dystansem podejść nawet do najbardziej skomplikowanej sytuacji, bo to rozwiązuje wiele problemów.

 • Magda Gessler: Kobieta z pasją. "Można z nią rozmawiać o wszystkim"

  Magdę Gessler uwielbiają widzowie, respekt przed nią czują restauratorzy, a ci, którzy znają ją osobiście, przyznają, że jest to niezwykle charyzmatyczna, a jednocześnie bardzo ciepła osoba. Szybko skraca dystans, obdarza ogromną dozą sympatii i dobrej energii. Roman Giertych, Maciej Zień, Joanna Racewicz i Ewa Kasprzyk niezwykle cenią ją za niebywały kunszt kulinarny i za to, jaką osobą jest

Dyskusje na temat: niezwykła osoba