• Informacje na temat:

  niezwykłe metamorfozy

Artykuły na temat: niezwykłe metamorfozy
 • Metamorfozy "Catwoman"

  Wytwórnia Warner Bros. zwolniła Johna Rogersa ( "Bandyci" , "Jądro Ziemi" ) z pracy nad skryptem do filmu o kobiecie-kocie. Autor dołączy tym samym do długiego szeregu poprzedników, których praca także nie została najwyżej oceniona przez studio. Teraz nad całkiem nową wersją scenariusza pracuje Ed Solomon ( "Faceci w czerni" , "Levity").

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie pod wrażeniem metamorfozy Adama Strycharczuka

  Adam Strycharczuk mimo że nie wygrał ostatniego odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", to zdołał zaskoczyć widzów. Wszystko za sprawą świetnej metamorfozy.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Metamorfozy Marka Kaliszuka

  Marek Kaliszuk, który jest jednym z ośmiu uczestników drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", znany jest widzom przede wszystkim jako aktor serialowy. W jakim wcieleniu zobaczymy go w pierwszym odcinku show Polsatu?

 • "The Story Od My Life": Postarzeni Sławomir i Kajra

  W ostatnim odcinku drugiej edycji programu "The Story Od My Life. Historia naszego życia" usłyszymy wzruszającą historię miłości i zobaczymy niezwykłe metamorfozy najbardziej przebojowego małżeństwa w Polsce.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Paweł Jasionowski najlepszy

  W szóstym odcinku siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja 8 kwietnia) widzowie Polsatu znowu zobaczyli niezwykłe metamorfozy gwiazd. Kto zrobił na jurorach największe wrażenie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Monika Borzym najlepsza!

  W ósmym odcinku siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja 22 kwietnia) widzowie Polsatu znowu zobaczyli niezwykłe metamorfozy gwiazd. Kto zrobił na jurorach największe wrażenie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Wygrywa Sławomir

  W dziewiątym odcinku siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja 29 kwietnia) widzowie Polsatu znowu zobaczyli niezwykłe metamorfozy gwiazd. Kto zrobił na jurorach największe wrażenie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Jabłczyńska najlepsza po raz trzeci!

  W siódmym odcinku siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja 15 kwietnia) widzowie Polsatu znowu zobaczyli niezwykłe metamorfozy gwiazd. Kto zrobił na jurorach największe wrażenie?

 • Wiosna 2019 w Polsacie

  Włączcie telewizory, bo tej wiosny czekają nas niesamowite emocje w Telewizji Polsat! Znowu zawirujemy na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami", zaśpiewamy razem z setką jurorów w "Śpiewajmy razem. All Together Now", będziemy podziwiać niezwykłe metamorfozy polskich artystów w 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także będziemy się wzruszać i śmiać do łez razem z bohaterami polsatowskich...

 • Katarzyna Montgomery: O miłości trzeba mówić

  ..."The Story of My Life. Historia naszego życia", program, w którym znane pary opowiadają o miłości i przechodzą metamorfozy, wraca na antenę. "Ktoś, kto ogląda nas w piątek wieczorem może ogrzać się przy uczuciu innych par" - zachęca gospodyni show, Katarzyna Montgomery.

Zdjęcia na temat: niezwykłe metamorfozy
Wideo na temat: niezwykłe metamorfozy
 • "Żyć nie umierać": Metamorfozy Tomasza Kota

  - Zmiany są dla mnie bardzo kręcące. Zaobserwowałem to przy Klossie, gdzie akurat miałem okazję zostać blondynem i dopóki się nie odezwałem, nikt mnie nie poznawał. Zmiany wizerunku u zwykłego faceta to nie jest częste zjawisko. Ja mam na nie immunitet zawodowy – wytłumaczenie, że przygotowuję się do kolejnej roli. Plus jest jeszcze taki, że żona ma męża, który nieustannie się zmienia, a dziecko ma atrakcję. Po „Bogach” twierdzono, że ta rola przyklei się do mnie na długie lata, więc tym...

 • Metamorfoza Olgi Szomańskiej w "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Metamorfozy uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to niezwykle skomplikowany i żmudny proces trwający czasem nawet pięć godzin. Zobaczcie film, który pokazuje cały proces przemiany Olgi Szomańskiej w Skin z zespołu Skunk Anansie.