• Informacje na temat:

  niezwykły prezent

Artykuły na temat: niezwykły prezent
 • Niezwykły prezent U2

  Członkowie irlandzkiego zespołu U2 po raz kolejny udowodnili, że nie są im obojętne losy ludności Trzeciego Świata. Za pośrednictwem specjalnego kuriera muzycy wręczyli rękopis tekstu piosenki "Walk On" birmańskiej działaczce Aung San Suu Kyi.

 • Płyty od św. Mikołaja: Świąteczne nowości na prezent

  Szukasz muzyki, która wyczaruje w twoim domu niezwykły, świąteczny nastrój? Masz dość kolęd w "tradycyjnych" aranżacjach? A może potrzebujesz inspiracji związanych z wyborem prezentu na Mikołajki? Zobacz, co wybraliśmy dla ciebie spośród świątecznych nowości płytowych...

 • "Starsza pani musi fiknąć": Najpiękniejszy prezent. Nowy program TVN

  – Kocham Cię. To wspaniała niespodzianka! – usłyszymy z ust mam i dwóch ojców, którzy ze swoimi dziećmi ruszyli w podróż życia. Program "Starsza pani musi fiknąć" to nowość w jesiennej ramówce TVN. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

 • Jennifer Lopez nie spodziewała się takiego prezentu od ukochanego

  Z okazji rocznicy dwóch lat razem Alex Rogriquez zrobił Jennifer Lopez nie lada niespodziankę. Gwiazda nie spodziewała się, że ukochany wymyśli dla niej tak oryginalny prezent i zafunduje jej… remont mieszkania. Nie będzie to jednak zwykłe, prozaiczne przedsięwzięcie, gdyż pracą zajmie się jedna z idolek Jennifer Lopez.

 • Norman Leto: Prezent dla siebie i widza

  W filmie "Photon" daję prezent widzom i sobie jako artyście - twierdzi artysta Norman Leto, autor fabularyzowanego dokumentu z pogranicza filmu popularnonaukowego i humanistycznego eseju o budowie i ewolucji wszechświata, który można oglądać w kinach.

 • Co w prezencie pod choinkę?

  Dla zabieganych i zapracowanych osób najlepszym prezentem jest wspólnie spędzony czas. Możemy oczywiście w Wigilię zasiąść przed telewizorem, żeby po raz kolejny obejrzeć film "Kevin sam w domu", ale(...), prezentujemy zestawienie najciekawszych propozycji filmowych na DVD i Blu-ray.

 • Natasza Urbańska: Najpiękniejszy prezent

  Koniec roku ma niezwykle pracowity. Natasza Urbańska (35) przygotowywała się do ostatnich spektakli "Polity", potem ćwiczyła do jubileuszowego show, jakie w styczniu zagra w teatrze Buffo.

 • VOX z prezentem na 40-lecie. Zobacz teledysk "Porwij mnie"

  ...publiczności, która ma podobne pesele do naszych i pamięta wersję angielską. To jest swego rodzaju prezent od nas dla nich z okazji #40latVOX" - podkreśla Witold Paszt. Za najnowszy aranż...

 • Tiësto wziął ślub z Anniką Backes. Wyjątkowy prezent dla żony

  ...wszystkim się spodobała" - ujawnia Annika. Dodajmy, że ostatnio Tiësto zaprezentował kolejny singel - "God Is A Dancer", a do współpracy zaprosił wokalistkę Mabel . Poprzedni utwór "Ritual" z udziałem...

 • Riverside: Prezent dla Piotra Grudzińskiego

  Gdyby żył, 15 marca Piotr Grudziński, gitarzysta Riverside, skończyłby 41 lat. Tego dnia jego koledzy z zespołu ogłosili ukończenie specjalnego dwupłytowego albumu.

Zdjęcia na temat: niezwykły prezent
Wideo na temat: niezwykły prezent
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1641.

  Po wybuchu Sylwia ma kłopoty ze wzrokiem i trafia do szpitala. Marek obiecuje ukochanej, że syn wyprowadzi się do babci. Witek zarzeka się, że kupił Paszkowskiej w prezencie zwykły budzik, a kobieta sama podłożyła petardę, żeby go oczernić. Niestety, nie ma na to żadnych dowodów. Nagranie z ukrytej kamery jest uszkodzone. Sabina wciąż zamartwia się o rodzinę, bo biologiczny ojciec Mai nie daje im spokoju. Andrzej proponuje żonie, by uciekli od problemów i wyjechali na stałe na Islandię....