• Informacje na temat:

  niezwykły strój

Artykuły na temat: niezwykły strój
 • M. Jackson: Niezwykły strój

  Według naocznych świadków Michael Jackson ubrany był w obcisły kostium z lycry, który odsłaniał tylko dwie części jego ciała: nos i oczy! W Wild Wadi Centre bawiła się także liczna rodzina Jacksona oraz jego przyjaciele. "Wyglądał jeszcze dziwaczniej niż zazwyczaj. Obcisły strój kąpielowy nie służy jego chudemu ciału" - powiedział naoczny świadek. Przypomnijmy, że Michael Jackson wyda wkrótce...

 • Margaret: Na święta się nie stroję

  Zamiast wytwornej kreacji - zabawny sweter ze świątecznym nadrukiem. Wokalistka znana z przeboju "Thank You Very Much" i swojego oryginalnego, kolorowego stylu przekonuje, że w czasie świąt nie poświęca zbytniej uwagi stylizacjom.

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Kraków Live Festival 2016: Ludzie tańczą, a Roisin Murphy dwoi się i stroi (relacja)

  Drugi dzień Kraków Live Festival upłynął pod znakiem bardzo niskiej frekwencji, tanecznych uniesień, rewii mody, ruchliwej Kasi Nosowskiej i wielkich robotów.

 • Alexander McQueen: Wielki projektant i zwykły facet

  Zrobiliśmy dokument o Alexandrze McQueenie, bo silnie przemówiło do nas, że wyglądał zwyczajnie, a był niezwykły. Był jednocześnie wielkim projektantem i zwykłym facetem - mówią Ian Bonhote i Peter Ettedgui, reżyserzy "McQueena", którego od 20 lipca można oglądać w polskich kinach.

 • Małgorzata Foremniak: "Broń mnie niezwykle pociąga"

  Małgorzata Foremniak , słynna Zosia z popularnego serial u "Na dobre i na złe", zagrała niedawno niezwykłą rolę w japońskim filmie s-f "Avalon" , który już 12 kwietnia wchodzi na ekrany polskich kin. Aktorka wcieliła się w postać wysokiej klasy wojowniczki, która specjalizuje się w wirtualnych grach, do których przystępuje w pojedynkę i wygrywa. Okazuje się, iż na planie Foremniak zafascynowała się bronią.

 • Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  ...​Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny zachwyciła fanów. Aktorka i tancerka opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie prosto z basenu! Strój kąpielowy odważnie eksponuje biust gwiazdy.

 • Katerina Kowalczuk: Od serialu "Zniewolona" do "Tańca z Gwiazdami"?!

  Katerina Kowalczuk, gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu "Zniewolona", uwielbia taniec i klasyczne stroje. A tych w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod dostatkiem. Czy zobaczymy ją na parkiecie produkcji Polsatu?

 • Agnieszka Hyży: Córka podbiera mi ubrania

  Agnieszka Hyży twierdzi, że jej córka jest niezwykle dziewczęca. Ulubiony strój 4-latki to sukienka i baletki. Dziewczynka coraz częściej podpatruje stylizacje swojej mamy, zaczyna się też interesować makijażem.

 • Recenzja Nosowska "Basta": Mówiła mi matka, że nic się nie zmienia

  Nosowska na swoich solowych albumach nie stroiła nigdy od eksperymentów. "Basta" to w tej kwestii najbardziej radykalna pozycja z dyskografii artystki. Na szczęście, jak zawsze, udana.

Zdjęcia na temat: niezwykły strój
Wideo na temat: niezwykły strój
 • "Za jakie grzechy"

  Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym krokiem w jej karierze. Tymczasem, atrakcyjne z pozoru wyzwanie, okazuje się zwykłą reorganizacją małego zakładu przemysłowego w? Minnesocie. Przeprowadzka z tętniącej życiem Florydy na...