• Informacje na temat:

  nieżyjący aktor

Artykuły na temat: nieżyjący aktor
 • Nieżyjący aktor promuje Polskę?

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma w środę, 14 września, zmienić film promujący Polskę - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W materiale, który pojawił się w sieci, o naszym kraju opowiadają gwiazdy show-biznesu. Wśród nich znalazł się... nieżyjący od zeszłego roku aktor Leslie Nielsen.

 • Został aktorem, by... nie iść do wojska

  Cezary Łukaszewicz, czyli aspirant Jacek Czerwiński "Młody" z "Paradoksu", nie kryje, że został aktorem, bo nie chciał iść do wojska. - Nie wiedziałem, co robić w życiu - wyznaje młody aktor.

 • Janusz Majewski: Wszystkich dobrych aktorów już miałem

  Dla mnie prawdziwą nagrodą za pracę jest to, kiedy zupełnie obcy człowiek zaczepia mnie na ulicy i dziękuje mi za jakiś film - mówi PAP Life Janusz Majewski. Przed premierą filmu "Czarny Mercedes" reżyser opowiada o swych ulubionych aktorach i hollywoodzkim kluczu dobierania obsady.

 • Jan Monczka: "Ten aktor musiał mieć wiele kobiet"

  Wychował się w polskiej rodzinie na czeskim Zaolziu. Mówi płynnie w obu językach i kocha obie kultury. Jan Monczka (55 l.) jest aktorem związanym emocjonalnie z Krakowem, gdzie mieszka, a zawodowo(...) - aktor utożsamiany jest do dziś. Dzień dobry panie Tulipanie. Jan Monczka : - Dzień dobry. Miło mi, że jestem jeszcze z tej roli pamiętany. Nie drażni pana takie przypominanie? To było tak dawno...

 • David Bowie: Musical o legendzie kung fu

  Bruce Lee, nieżyjący słynny aktor i mistrz wschodnich sztuk walk, będzie bohaterem nowego musicalu na Broadway'u. W przedstawieniu znajdzie się prawdopodobnie muzyka Davida Bowiego.

 • "Trela to zjawisko"

  ..."W moim przekonaniu jest to człowiek dotknięty palcem bożym, nieświadomy wartości swego talentu" - tak o Jerzym Treli mówił przed laty nieżyjący już aktor Jerzy Bińczycki. Trela, który z Krakowem związał większość swojego życia, obchodzi w środę, 14 marca, swoje 70. urodziny i jednocześnie 50-lecie pracy artystycznej.

 • Matt Helm: Powrót tajnego agenta

  Reżyser Robert Luketic ( "Legalna blondynka" , "Win a Date with Tad Hamilton!" ) chce ponownie przenieść na duży ekran przygody Matta Helma, bohatera powieści Donalda Hamiltona. W serii filmów zrealizowanych w latach 60. postać tę kreował słynny, nieżyjący już piosenkarz i aktor Dean Martin.

 • Depp marzy o roli Hamleta

  Johnny Depp wyznał, że chciałby zagrać Hamleta "zanim będzie na to za stary". Gwiazdor filmów z serii "Piraci z Karaibów" wyjawił, że to nieżyjący już Marlon Brando zainspirował go do studiowania tragedii szekspirowskich.

 • Paulina Holtz: Chwila, która trwa już 11 lat

  Pochodzi z artystycznego klanu. Mama i ciotka, Joanna i Jolanta Żółkowskie to znane aktorki, ojciec Witold Holtz jest reżyserem. Wujek, nieżyjący już Krzysztof Kołbasiuk, też był aktorem.

 • Komicy wszech czasów

  Peter Cook ( "Czarny książę" ), legendarny nieżyjący już brytyjski komik, został uznany przez kolegów z branży z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych za najwybitniejszego artystę komediowego wszech czasów. Na podium znaleźli się także John Cleese ( "Sens życia według Monty Pythona" ) i Woody Allen ( "Klątwa skorpiona" ).

Zdjęcia na temat: nieżyjący aktor
Dyskusje na temat: nieżyjący aktor
 • Re: Piękna Polka podbiła Hollywood. Co dzisiaj robi Joanna Pacuła?

  na salonach Hollywood to nawet nie odebrała telefonu od Priwiezińcewa ,sam nieżyjący aktor nie chciał tego komentować bo chodziło o zwykły przyjacielski telefon,jak ci leci jak sie powodzi i tyle(...)będąc nikim odrzucała role w filmach który przeszły do histori kina,była tak arogancka pełna pychy czy po prostu tępa,mniejsza z tym ale pamiętam wywiad z polskim aktorem Eugeniuszem Priwieziencewem

 • Re: "Komisarz Alex": Mateusz Janicki jest wielkim szczęściarzem

  Uwielbiam Mateusza, bardzo dawno zauważyłem tego sympatycznego, przystojnego chłopaka. Ma w sobie glik , jak mawiała maja babcia, coś co przyciąga ludzi. To coś miał już nieżyjący aktor Maciek Kozłowski. Serdecznie pozdrawiam Mateusz i całą ekipę fajnego serialu "Singielka."