• Informacje na temat:

  nigella lawson teraz

Artykuły na temat: nigella lawson teraz
 • Szukają polskiej Nigelli Lawson

  Zmysłowa, niekoniecznie mistrzyni siekania, ale ciekawa osobowość z własnym pomysłem na kuchnię. TVN szuka polskiej Nigelli Lawson, która z ekranu nauczy nas kulinarnych sztuczek.

 • Szukają polskiej Nigelli Lawson

  Zakończyły się castingi do konkursu "Gotuj o wszystko", w którym do wygrania jest kontrakt kucharza programu "Dzień Dobry TVN" oraz staż w ekskluzywnej restauracji. Teraz czas na pokazy w programach na żywo.

 • Najpierw rozwód, teraz narkotyki

  Nie kończą się kłopoty najsłynniejszej brytyjskiej kucharki Nigelli Lawson. Po rozwodzie z mężem-sadystą pojawiły się informacje, że gwiazda od lat jest uzależniona od narkotyków.

 • Najpierw chwycił ją za gardło, teraz chce rozwodu

  Mąż Nigelli Lawson, multimilioner i kolekcjoner sztuki Charles Saachi, ogłosił, że zamierza wystąpić o rozwód. To punkt zwrotny w historii, która rozpoczęła się od publikacji w prasie fotografii przedstawiających Saachiego, łapiącego za gardło swoją żonę.

 • Kulinarna inspiracja "Alicji..."

  Tim Burton, twórca najnowszej adaptacji opartej na ponadczasowym i magicznym dziele Lewisa Carrolla "Alicja w Krainie Czarów", przyznał, że inspiracją dla postaci Białej Królowej, w której rolę wcieliła się Anne Hathaway, była... Nigella Lawson.

 • Brodzik gotuje, Żak leczy

  Do tej pory Joanna Brodzik pokazywała talent tylko na planie filmowym. Teraz spróbuje nas zaskoczyć, występując w roli kucharki.

 • Hanna Lis zagrozi Kindze Rusin?

  ...- Kinga ma Edwarda , a teraz Hanna pokazała, że może mieć za sobą Aldonę . Szykuje się pojedynek gigantów! - mówi osoba z TVN.

 • Herbuś czeka na Boże Narodzenie

  Boże Narodzenie Maciej Maleńczuk, Gosia Baczyńska i Katarzyna Kolenda-Zaleska? Kogo w tym roku zje Gordon Ramsey, a co przygotuje Nigella Lawson? I jak wygrać supernagrody pod choinkę? Odpowiedzi(...) na Pasterkę. - Zdarzało się, że nasze spotkania przeciągały się do rana. Teraz, gdy mieszkam i pracuję w Warszawie, bardzo tęsknię za przyjaciółmi, których zostawiłam w Kielcach. W ciągu roku mam dużo...

 • Gotowanie na ekranie

  ...ostatnio w całkiem nowej roli, w programie "Brodzik od kuchni". Gotowanie jest jej pasją od lat, ale do tej pory nie zdradzała tajników swojej kuchni. Teraz się nimi dzieli i, co więcej, przekonuje, że każda kobieta może być w kuchni taką boginią, jak sławna Nigella Lawson. Ta seksowna brytyjska dziennikarka i prezenterka z gotowania robi prawdziwą ucztę zmysłów. Na brak widzów nie narzekają też...

 • Stenka: Czas tylko dla nas

  Nigella Lawson? I jak wygrać supernagrody pod choinkę? Odpowiedzi szukaj w serwisie Święta.interia.pl(...) ziemniaki. I tak jest teraz u nas - w kuchni rządzi babcia, a my jesteśmy jej czeladnikami. Będzie wigilijna kapusta z fasolą, śledzie, karp w galarecie dla teściowej i dla mnie, bo reszta nie gustuje...