• Informacje na temat:

  night galeria

Artykuły na temat: night galeria
 • Ladies Night: "1800 gramów" w Cinema City

  Zbliża się kolejne, ostatnie już w tym roku, spotkanie Ladies Night, organizowane przez sieć Cinema City. W czwartek, 14 listopada, w ramach cyklu tylko dla pań odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "1800 gramów", z Magdaleną Różczką w roli głównej.

 • Uwodzicielskie Ladies Night!

  Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night, organizowane przez krakowskie Cinema City. Już 24 maja poznamy tajniki uwodzenia i spotkamy się w kinie z... Robertem Pattinsonem.

 • Ladies Night, czyli "Kobieta sukcesu" w Cinema City

  Zbliża się kolejne spotkanie Ladies Night, organizowane przez sieć Cinema City. Już 8 marca w ramach cyklu odbędzie się premierowy pokaz filmu "Kobieta sukcesu", z Agnieszką Więdłochą w roli głównej.

 • Ladies Night w Cinema City: Wygraj zaproszenie!

  Jesienna chandra? Cinema City znalazło na nią niezawodny sposób - kolejne kobiece spotkanie, Ladies Night odbędzie się już 4 października! Dla czytelników INTERIA.PL mamy 1 podwójne zaproszenie do wygrania.

 • Depeche Mode: Płyta DVD "One Night In Paris" 27 maja

  Nowe DVD Depeche Mode - "One Night In Paris" - to prawdziwy rarytas dla wszystkich fanów zespołu. Główne danie tego dwupłytowego zestawu to nakręcony przez Antona Corbijna dwugodzinny zapis koncertu Depeche Mode w Palais Omnisport w Paryżu.

 • Święto kobiet z Juliette Binoche

  Sierpniowe spotkanie Ladies Night w Cinema City Galeria Kazmierz i Bonarka dedykowane jest Juliette Binoche - symbolowi ponadczasowej kobiecości. Czwartkowy wieczór - 23 sierpnia - to idealna okazja na kobiecy wieczór z filmem "Zakochana bez pamięci"!

 • Zapamiętaj ten wieczór!

  ..."Remember That Night - Live At The Royal Albert Hall" - koncertowe DVD Davida Gilmoura z Pink Floyd - ukaże się 17 września.

 • Czy Katy Perry wyrówna rekord Michaela Jacksona?

  Jeśli piosenka "Last Friday Night" Katy Perry znajdzie się na szczycie amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100, wokalistka wyrówna rekord Michaela Jacksona.

 • Koncertowe DVD Triumph

  Kilka dni temu ukazało się koncertowe DVD kanadyjskiej grupy Triumph, zatytułowane "A Night Of Triumph Live". Wydawcą tego materiału jest wytwórnia TML Entertainment Inc. Na dysku zapisano występ tria z 16 stycznia 1987 roku, z hali "Metro Centre" w Halifax, w Nowej Szkocji, w Kanadzie.

 • Oscar dla "Miasta gniewu"!

  Film "Miasto gniewu" w reżyserii Paula Haggisa nieoczekiwanie został wybrany przez członków Amerykańskiej Akademii Filmowej najlepszym filmem roku. Główny faworyt Ang Lee ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ) zadowolił się nagrodą za reżyserię. Obydwa filmy otrzymały po trzy statuetki. Największym przegranym oscarowej gali jest "Good Night, and Good Luck" George'a Clooney'a - bez Oscara.