• Informacje na temat:

  night live

Artykuły na temat: night live
 • Billie Eilish w "Saturday Night Live". Prawa grawitacji złamane

  Bilie Eilish była pierwszym muzycznym gościem nowego sezonu "Saturday Night Live". Wokalistka postanowiła swój występ urozmaicić w zaskakujący sposób.

 • Kanye West w "Saturday Night Live". Skończyło się aferą

  Kanye West był muzycznym gościem pierwszego odcinka 44. sezonu "Saturday Night Live". Końcówka jego udziału w programie odbiła się szerokim echem w sieci.

 • Powstaje polska wersja "Saturday Night Live"

  Platforma Showmax nabyła prawa do formatu "Saturday Night Live" w ramach umowy z NBC Universal. To najdłużej emitowany show typu late night w historii, z 42 sezonami i niezliczonymi nagrodami na koncie. Widzowie będą oglądać show na żywo w każdą sobotę, począwszy od 2 grudnia.

 • Znamy obsadę polskiej wersji "Saturday Night Live"

  Laura Breszka, Monika Babula, Szymon Mysłakowski, Michał Meyer, Magda Smalara, Mateusz Grydlik, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Karolina Piechota, Kamil Pruban i Sebastian Stankiewicz - to obsada polskiej wersji "Saturday Night Live" Premiera show już w najbliższą sobotę, 2 grudnia, w serwisie Showmax.

 • Czy Deadpool poprowadzi "Saturday Night Live"?

  ..."Deadpool" bije rekordy popularności w kinach na całym świecie. Nic więc dziwnego, że fani chcą więcej wygadanego superherosa. W internecie pojawiła się petycja, w której fani poproszą, by bohater poprowadził popularny program satyryczny "Saturday Night Live".

 • "Saturday Night Live": Najlepsi członkowie obsady

  ...2 grudnia 2017 roku debiutuje polska wersja "Saturday Night Live". Popularny amerykański program jest emitowany za oceanem już 43 sezon. Format opiera się na serii komediowych skeczy z udziałem stałych członków obsady oraz gwiazdy wieczoru, wywodzącej się ze świata filmu, muzyki lub polityki. Jednakże to nie gościnne występy celebrytów są największymi atrakcjami programu. Show często kradną im...

 • Piotr Adamczyk pierwszym prowadzącym polskie "Saturday Night Live"

  ....  "SNL Polska" to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku(...) "SNL Polska" jest Maciej Sobociński, Aleksandra Wolf jest główną scenarzystką, a producentem wykonawczym jest firma Rochstar.  "Saturday night Live" to program instytucja. Co tydzień w sobotę...

 • Gary Clark Jr. w "Saturday Night Live". Don Cheadle skradł mu show?

  Gary Clark Jr. był gościem sobotniego (16 lutego) "Saturday Night Live". Muzyk na scenie zaprezentował się dwukrotnie, a podczas drugiego wejścia nieco przyćmił go gospodarz odcinka, aktor Don Cheadle.

 • "Saturday Night Live": Justin Bieber najgorszym muzycznym gościem w historii

  Byli członkowie obsady programu "Saturday Night Live", Bill Hader i Jay Pharoah przyznali, że Justin Bieber był najgorszym muzycznym gościem, z którym mieli okazję współpracować przy okazji tworzenia formatu.

 • ​Katy Perry promuje płytę "Witness" w "Saturday Night Live"

  Katy Perry była gościem popularnego amerykańskiego programu "Saturday Night Live", gdzie wykonała dwa nowe utwory - "Bon Appetit" oraz "Swish Swish" - promujące jej nadchodzącą płytę "Witness".

Zdjęcia na temat: night live
Dyskusje na temat: night live
 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  Niestety po występie w Polskiej edycji Saturday Night Live gdzie sparodiował swoją rolę z serialu Mateusz Król znalazł się na cenzurowanym przez obecny rezim i co więcej, zaraz po tym że występie z kierownictwa TVPiS poszedł rozkaz by OCENZUROWAĆ wszystkie zwiastuny nowego sezonu i POWYCINAĆ Z NICH Króla. Więc nic dziwnego że podjęto decyzję że nastąpi zmiana aktora w roli Kazimierza, bo reżim

 • Re: ABC ubierze House'a w spódnicę?

  To zdjecie pochodzi z Saturday Night Live, sprzed moze 2-3 lat, a nie z "szalonych, komediowych lat". Warto czasami sprawdzic co sie publikuje.