• Informacje na temat:

  nikt mnie nie chce

Artykuły na temat: nikt mnie nie chce
 • Rebecca Black o popularności "Friday". "Nikt nie chce, aby śmiał się z ciebie cały świat"

  Rebecca Black w rozmowie z Vice opowiedziała o konsekwencjach nagrania piosenki "Friday", niezamierzonej popularności i próbie zrobienia kariery na własnych warunkach.

 • Bardot: "Nikt nie może mnie zagrać"

  Francuska legenda kina, Brigitte Bardot, ostrzegła hollywoodzkich producentów, że nie autoryzuje żadnego filmu o jej życiu tłumacząc, że żadna inna aktorka nie jest w stanie oddać na ekranie jej osobowości.

 • Nikt mnie na ulicy nie poznaje

  ..., dodaje: "ale luz, już się przyzwyczaiłam". Najpierw wyróżnienie dla najlepszej aktorki na festiwalu w Gdyni, potem prestiżowa Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego. Świetny start, tylko że krakowska aktorka na pierwszą duża rolę w kinie czekała prawie osiem lat. O popularności z Sonią Bohosiewicz rozmawiał Tomasz Bielenia.

 • Łukaszewicz o Kutzu: Takiego kina po nim nikt nie robił

  W pracy był dyktatorem - przyjacielem, ale dyktatorem. Jego wizja była tak silnie ukształtowana, że bardzo chciał zrealizować to, co miał w głowie - powiedział PAP Olgierd Łukaszewicz, wspominając zmarłego we wtorek, 18 grudnia, Kazimierza Kutza. Takiego kina nikt po nim nie robił - podkreślił aktor.

 • "Rolnik szuka żony 6": Wielki finał! Tego nikt się nie spodziewał

  W wielkim finale programu "Rolnik szuka żony" emocji nie brakowało. Czy związki, które tworzyły się na oczach widzów, przetrwały próbę czasu? Kto odnalazł miłość, a kogo czekają dalsze poszukiwania? Widzowie obejrzeli finałowy odcinek w niedzielę, 1 grudnia, wieczorem w TVP1. Bohaterowie spotkali się tradycyjnie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

 • Henry Cavill, odtwórca Wiedźmina, specjalnie dla RMF FM: Nie proszę nikogo, by płakał za mnie

  ...- To było wyzwanie. To bardzo fizyczna rola, wymagała dużo pracy, nie tylko ode mnie, ale od całej ekipy - mówi Henry Cavill, który wciela się w rolę wiedźmina Geralta w długo wyczekiwanym serialu na podstawie bestsellerowych powieści Andrzeja Sapkowskiego. Superprodukcję Netfliksa będzie można oglądać od piątku, 20 grudnia, na platformie Netflix. Z Hanrym Cavillem rozmawiał dziennikarz RMF FM...

 • "Ucho Prezesa": "W rządzie nikt pani nie słucha"

  Bohaterami dziewiątego odcinka "Ucha Prezesa" są premier Beata, jej mąż, minister Antoni oraz jego asystent Misiaczek. "Prawdziwy problem polega na tym, że w rządzie nikt pani nie słucha" - mówi Prezes do Beaty.

 • "Nikt nie kocha Meza"

  Album "Wyjście z bloków", jaki Mezo nagrał z poznańskim producentem Tabbem, był jedną z najbardziej oczekiwanych hiphopowych płyt początku 2005 roku. Przyczynił się do tego wydany dwa lata wcześniej album "Mezokracja", który stał się szalenie popularny dzięki takim przebojom, jak "Żeby nie było", utworowi tytułowemu czy przede wszystkim "Aniele". Płyta rozeszła się w ilości 20 tysięcy egzemplarzy...

 • "Wspaniałe stulecie": Nikt nie spodziewał się takiego sukcesu

  Serial "Wspaniałe stulecie" olśniewa egzotycznym blaskiem, wspaniałością strojów oraz urodą aktorek i aktorów. Skąd nagły zachwyt nad XVI-wieczną Turcją?

 • Adam Woronowicz: Nie interesuje mnie żaden spór

  Adam Woronowicz, który często grywa w produkcjach podejmujących tematykę polityczną, uważa, że władza uzależnia i on sam politykiem nie chciałby być.

Zdjęcia na temat: nikt mnie nie chce
Wideo na temat: nikt mnie nie chce
 • Joanna Majstrak szczerze o miłości i dzieciach. Nie chce być matką

  Aktorka Joanna Majstrak (29 l.) stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem, że nie chce zostać matką. Nikt nie jest w stanie przekonać jej, aby zmieniła zdanie. Uważa, że nie sprawdziłaby się w macierzyństwie i nie mogłaby poświęcić dziecku tyle czasu, ile potrzeba. Jeden z jej partnerów nalegał na to, aby mieć z nią dziecko, więc zdecydowała się z nim rozstać. Natomiast miłość to dla niej

 • Wiktor Zborowski: Nie rozumiem dzisiejszego świata

  . Z mieszkającą w Brazylii wnuczką kontaktuje się m.in. poprzez popularne aplikacje internetowe. – To, co się dzieje na świecie jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Muszę opisywać ten świat tak jakbym chciał, żeby on wyglądał i odpowiadać na pytania, których od kilkudziesięciu lat mi nikt nie zadał – mówi aktor Newserii Lifestyle

 • Joanna Majstrak zna swoją wartość

  Joanna Majstrak podkreśla, że żyje według swoich zasad i nie chce nikogo kopiować, dlatego też nie szuka w swoim otoczeniu wzorów do naśladowania. Każdy człowiek ma swoje indywidualne wartości, priorytety oraz upodobania i nie powinno się ich ślepo kopiować, bo może to mieć kiepskie konsekwencje.

Dyskusje na temat: nikt mnie nie chce