• Informacje na temat:

  nina tyrke

Artykuły na temat: nina tyrke
 • Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Piotr Gruszka i Nina Tyrka odpadli z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W przyszłym tygodniu, w ćwierćfinale show zmierzą się cztery pary.

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Odpadł Rafał Mohr

  Rafał Mohr i Nina Tyrka odpadlii w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie byli po raz kolejny Ewelina Lisowska i Tomasz Barański.

 • "Taniec z Gwiazdami 5": Błaszczyk żegna się z programem, Romanowska najlepsza

  W trzecim odcinku piątej polsatowskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" było naprawdę sporo emocji. Na wizji spierały się - i to poważnie - Iwona Pavlovic i Beata Tyszkiewicz. Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak otrzymali jako jedyni 40 punków, a z programem musieli pożegnać się Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Zatańczyć mogą i starsi

  Agustin Egurrola urodził się w Warszawie, ale na Kubie, ojczyźnie swego ojca, spędził pierwszych 5 lat życia. Jest mistrzem tańców latynoamerykańskich, choreografem m.in. "Tańca z gwiazdami". Z życiową partnerką, tancerką Niną Tyrką ma 3-letnią córkę Carmen.

 • Kwaśnego pożegnanie z tańcem

  Pary tym razem zaprezentowały się w dwóch tańcach - walcu wiedeńskim i sambie. Jako pierwsi w niedzielę, 3 października, na parkiet wyszli Marcin Kwaśny i Nina Tyrka. Walc wiedeński, który zatańczyli, zaskoczył jurorów - para wykonała bowiem taniec... na bosaka. Choć Ivona Pavlović powiedziała: "Z dużą przyjemnością oglądało się wasz taniec", Marcin i Nina dostali tylko 29 punktów. Dorota...

 • Marcin Miller cierpi w "Tańcu z gwiazdami"

  ...nie wiedziałem, że aż tak trudno" - stwierdził Marcin Miller. "Tam trzeba nie mieć kości albo mieć kości z gumy" - dodał lider Boys, którego parkietową partnerką jest 34-letnia Nina Tyrka.

 • "Taniec z Gwiazdami" z gwiazdami disco polo

  Tego w "Tańcu z Gwiazdami" jeszcze nie było. W najbliższy piątek w programie wystąpią gwiazdy disco polo. Masters, Radek Liszewski, Boys, Piękni i młodzi i MIG zaśpiewają swoje największe przeboje. Dyrygent Tomek Szymuś i jego orkiestra hity, które zna cała Polska, przearanżują w taneczną klasykę.

 • Jak Marcin Miller radzi sobie w "Tańcu z gwiazdami"?

  ...początku, wciąż chyba jeszcze nie przyzwyczaił się do morderczego wysiłku związanych z tańcem i treningami. "Nina jest demonem ambicji i perfekcjonizmu i to dobrze o niej świadczy, ale wymyśla mi układy i figury, których mój mózg nie ogania nawet w połowie. Z drugiej strony Nina wciąż mi powtarza że widzi we mnie potencjał, więc ufam, że będzie dobrze" - mówi w swojej tanecznej partnerce Miller...

Zdjęcia na temat: nina tyrke
Wideo na temat: nina tyrke
 • Agustin Egurrola o swoim życiu prywatnym. Czy jest szczęśliwy?

  Agustin Egurrola (49 l.) spełnił zawodowe marzenie – odbyła się premiera jego spektaklu. A czy w życiu prywatnym układa mu się równie dobrze? Gdy padło to pytanie, mężczyzna sprawiał wrażenie nieco zmieszanego, ale udzielił odpowiedzi. „Myślę, że wszystko przyjdzie z czasem. Nie można na siłę czegoś próbować robić” - powiedział „cierpliwie czekam”. Gdy Agnieszka Jastrzębska życzyła mu, aby wreszcie się doczekał na miłość, nie krył, że sam tego bardzo pragnie. „Oj, byłoby cudnie” –...