• Informacje na temat:

  niżyński

Artykuły na temat: niżyński
 • "Na krawędzi": Czy Niżyński pójdzie na współpracę? Zamach na Protasa!

  Po zamachu w domu Leny (Kamilla Baar), Andrzej (Przemysław Sadowski) zleca badanie DNA z miejsca eksplozji. Nie może uwierzyć w śmierć Korcz! Policjanci z Wydziału Operacyjnego kontynuują śledztwo. Szukają lekarza, który prowadził chore matki. Bez jego pomocy kobiety czeka śmierć. Czy Niżyński (Tomasz Dedek) pójdzie na współpracę z policją? Stan Joasi (Marta Juras) gwałtowanie się pogarsza...

 • "Klan": Historia małżeństwa Lubiczów

  W popularnej telenoweli "Klan" wcielili się w małżeństwo Lubiczów. Ale Halina Dobrowolska i Zygmunt Kęstowicz znali się już wiele lat wcześniej.

 • Na krawędzi

  W zagranicznej klinice przy łóżeczku małego dziecka trwa akcja reanimacyjna. Tomek prosi Andrzeja o założenie podsłuchu w telefonie Niżyńskiego. Czyż dostaje...

 • "Klan": 2500. odcinek serialu!

  Już dzisiaj, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje 2500. odcinek "Klanu". Producenci serialu - Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński - zaprosili z tej okazji całą ekipę oraz władze TVP na jubileuszowy bankiet.

 • "Klan": Dr Lubicz chory na białaczkę!

  Temat zniknięcia „Klanu“ z ramówki co roku powraca w mediach jak bumerang – mówi Wojciech Niżyński, producent najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce. – I jak co roku prace nad serialem trwają pełną parą. Wiosną widzów czekają emocjonujące zwroty akcji, na czele z białaczką Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger)!

 • Wygraj randkę z Grażynką z "Klanu"!

  Producenci "Klanu", Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński, zaprosili fanów swojego serialu do udziału w trzech licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Na krawędzi

  W zagranicznej klinice przy łóżeczku małego dziecka trwa akcja reanimacyjna. Tomek prosi Andrzeja o założenie podsłuchu w telefonie Niżyńskiego. Czyż dostaje...

 • Nagroda dla Maćkowiaka

  Kamil Maćkowiak - aktor teatru im. S. Jaracza w Łodzi - otrzymał nagrodę THESPIS Media Award 2008 na Międzynarodowym Festiwalu Monodramów THESPIS w Kilonii (Niemcy) za kreację aktorską w monodramie "Niżyński" w reż. Waldemara Zawodzińskiego.

 • „Klan”: 150 gwiazd na bankiecie!

  Tylko u nas! Tak gwiazdy "Klanu" świętowały emisję 2500. odcinka serialu! Już jutro - 19 listopada - Jedynka wyemituje 2500. odcinek "Klanu". Producenci serialu - Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński - zaprosili z tej okazji całą ekipę oraz władze TVP na jubileuszowy bankiet.

 • "Paradox Lake" wygrywa Nowe Horyzonty

  Film "Paradox Lake", w reżyserii Przemysława Reuta, został zwycięzcą konkursu festiwalu Nowe Horyzonty, który zakończył się w niedzielę, 28 lipca, w Cieszynie Kolejne miejsca zajęły produkcje "Eureka" i "Niżyński". Jedynymi jurorami konkursu byli sami widzowie.

Zdjęcia na temat: niżyński
Wideo na temat: niżyński
 • "Na krawędzi":Dziennikarz odkrywa tajemnicę Korcz

  Dziennikarz śledczy, Marek Stroba (Marcin Rogacewicz) przyjął zlecenie dotyczące Leny Korcz (Kamilla Baar). Niżyński (Tomasz Dedek) chcę ją zniszyć! Dziennikarz od razu trafia na trop problemów psychicznych z przeszłości pani nadkomisarz. - Kieruje pani wydziałem policji, a ma pani za sobą próbę samobójczą - bez ogródek oznajmia Lenie. Korcz stara się opanować, ale jej to nie wychodzi. - Chce

Dyskusje na temat: niżyński