• Informacje na temat:

  nogi artystka

Artykuły na temat: nogi artystka
 • "Myślałam, że stracę nogi"

  W internecie można już zobaczyć najnowszy klip wokalistki M.I.A. "Myślałam, że stracę nogi" - tak artystka wspomina prace na planie filmowym.

 • Kylie Minogue: Najpiękniejsze nogi

  Kolejna część ciała Kylie Minogue zyskała uznanie fanów filigranowej wokalistki. Do tej pory artystka uznawana była za posiadaczkę napiękniejszych pośladków w show-biznesie. Wyniki najnowszych ankiet pokazują, iż Kylie Minogue ma wśród gwiazd estrady także najpiękniejsze nogi.

 • Dojdzie do amputacji nogi aktorki?

  Drugiego stycznia węgierska aktorka Zsa Zsa Gabor została przewieziona do Centrum Medycznego UCLA. Grozi jej amputacja nogi dotkniętej gangreną. W szpitalu wahają się jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji.

 • Kasia Nova: Piersi czy nogi?

  B apetycznie falują, gdy artystka występuje na koncertach. Jednak Nova o piersi pomartwi się w drugiej kolejności. Najpierw ubezpieczy nogi. I to na 100 tysięcy złotych - czytamy w "Super Expressie(...)Kasia Nova jest piękna niczym nimfa wodna. Wspaniałe długie nogi, ponętny biust i wiecznie uśmiechnięta twarz. Nic dziwnego, że piosenkarka wzorem zachodnich gwiazd martwi się o swoje atuty - pisze...

 • Loda Halama: Najpiękniejsze nogi II Rzeczypospolitej

  Barwne życie tancerki Lody Halamy opisuje w swej książce "Loda Halama. Pierwsze nogi drugiej Rzeczypospolitej" Ana Lisiecka. To historia artystki opowiedziana barwnie, anegdotami i wspomnieniami. W klimat minionej epoki wprowadzają czytelnika liczne zdjęcia tancerki.

 • Gwiazda kina straci nogę?

  ...żona ma poważną infekcję krwi. - Bierze obecnie mnóstwo leków - dodał zmartwiony książę. Najbardziej znanymi filmami, w których wystąpiła artystka, są: dramat "Moulin Rouge" (1952) w reżyserii Johna...

 • W górę, w dół i do góry nogami: Od "Downton Abbey" do "Kopciuszka"

  .... Wiedziałem też, że na co dzień w swojej pracy obcowały z tak wspaniałymi artystkami, jak Maggie Smith, Penny Wilton, Elizabeth McGovern czy Phyllis Logan, a tym samym uczyły się od najlepszych. To...

 • Anna Korcz kończy 50 lat

  ...​Anna Korcz obchodzi w poniedziałek, 30 lipca, 50. urodziny. Znana z roli w serialu "Na Wspólnej" artystka ma za sobą nieudane małżeństwo i zdiagnozowaną nerwicę wegetatywną. "Rzeczywiście spotkało mnie w życiu wiele złego. Na szczęście jakoś stanęłam na nogi" - wyznała kilka lat temu w wywiadzie.

 • Rita Ora - muzyczny talent, modowa indywidualistka

  Odnosząca sukcesy wokalistka, aktorka i autorka tekstów, wielokrotnie nominowana do prestiżowych muzycznych nagród. Rita Ora to wciąż jedno z najgorętszych nazwisk show-biznesu. 26 listopada brytyjska artystka o albańskich korzeniach obchodzi 29. urodziny.

 • Rosati: W szpitalu zamiast w sądzie

  Weronika Rosati nie pojawiła się na procesie sądowym dotyczącym sprawy związanej z książką Andrzeja Żuławskiego "Nocnik". Jej prawnicy poinformowali, że artystka znalazła się w szpitalu. Powodem jest uraz nogi, którego doznała we wrześniowym wypadku samochodowym.

Zdjęcia na temat: nogi artystka