• Informacje na temat:

  nogi dereszowska

Artykuły na temat: nogi dereszowska
 • Anna Dereszowska pokazuje nóżkę i pali papierosa w Międzyzdrojach

  W Międzyzdrojach ruszył słynny Festiwal Gwiazd. Pierwszego dnia widzowie mogli zobaczyć m.in. występ Kayah (50 l.), Stanisława Soyki (59 l.) czy Anny Dereszowskiej (37 l.). Ta ostatnia zaprezentowała się publiczności w kusej mini podkreślającej jej zgrabne nogi. Było śmiesznie, a zarazem strasznie. Na scenie pojawił się także Rafał Maserak z tancerką. Publiczność zamarła.

 • Anna Dereszowska z brodawkami

  Zimne, wyrachowane damy i złe królowe to jej specjalność. Anna Dereszowska przyznaje, że w dubbingu otrzymuje zazwyczaj role "twardych kobiet, które zawsze wiedzą czego chcą." Taką bohaterką jest również Wiedźma z Północy, której aktorka użyczyła głosu w komedii "Goryl Śnieżek w Barcelonie" (w kinach od piątku).

 • Dereszowska i Grabowski: Zaskakujące rozstanie

  Samotnie na bankietach, osobno na wakacjach. I bez komentarza o sobie wzajemnie. Czy życiowe drogi aktorskiej pary właśnie się rozchodzą?

 • Zemsta bywa słodka

  W serialu "Siła wyższa" Anna Dereszowska pokaże pazury! Grana przez nią Dorota postanawia bowiem skutecznie rozprawić się ze swoim wrogiem - rozkochać w sobie do szaleństwa jego brata, a potem go... porzucić!

 • Wielkanocne zwyczaje gwiazd

  Anna Dereszowska, Dominika Ostałowska, Katarzyna Glinka, Andrzej Grabowski i Joanna Koroniewska zdradzili nam, jak wyglądają u nich przygotowania i obchody świąt wielkanocnych. Ciekawi? Sprawdźcie sami!

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Zemsta idealna: Rozkochać i rzucić!

  W serialu "Siła wyższa" Anna Dereszowska pokaże pazury! Grana przez nią Dorota postanawia bowiem skutecznie rozprawić się ze swoim wrogiem - rozkochać w sobie do szaleństwa jego brata, a potem go... porzucić!

 • "Siła wyższa": Nowy serial TVP

  Jesienią widzów TVP1 czeka prawdziwa uczta... duchowa. Nowy, 13-odcinkowy, serial komediowy "Siła wyższa", którego akcja toczy się w klasztorze franciszkanów oraz w sąsiadującym z nim "przez miedzę" ośrodku buddyjskim.

 • Ojcowie w serialach. Kumple czy tyrani?

  Nieobecni, nadgorliwi, przyjacielscy lub zagubieni. Serialowi ojcowie w relacjach ze swoimi dziećmi starają się, jak umieją, być idealnymi tatusiami, ale czasem los rzuca im kłody pod nogi.

 • Ich trzech, ona jedna

  Scenariusz Ilony Łepkowskiej, za kamerą specjalista od kryminału - Wojciech Wójcik. Taka mieszanka przy okazji komedii romantycznej zapowiada się intrygująco. Zwłaszcza, że w rolach głównych zobaczymy Katarzynę Maciąg, Lesława Żurka i Borysa Szyca.

Zdjęcia na temat: nogi dereszowska
Wideo na temat: nogi dereszowska
 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Randka w ciemno

  "Randka w ciemno" to nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji komedia o relacjach damsko-męskich, utrzymana w klimacie "Lejdis" i "Testosteronu" Co by było, gdyby faceci z "Testosteronu" stanęli do konfrontacji z ostrymi dziewczynami z "Lejdis"? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy nieprzewidywalnej komedii "Randka w ciemno". Film stanowi propozycję dla tych, których zmęczył lukier produkowanych seryjnie komedii romantycznych i szukają w kinie solidnej dawki emocji oraz prawdziwego,...

Dyskusje na temat: nogi dereszowska
 • Re: Anna Dereszowska miała problem z zaakceptowaniem swoich... krągłości!

  Chciałem zauważyć że każda przyzwoita początkująca aktorka (i nie tylko początkująca) przestaje być przyzwoitą gdy chodzi o otrzymanie jakiejś roli. Każda wcześniej rozłoży nogi.

 • Re: Anna Dereszowska...

  brzydkie nogi.

 • Re: Anna Dereszowska zasłania ponętne...

  Nie ma jak to lans w bikini . Ale ...ludzie .... no sory ,trzeba mieć co pokazać . Ta pani nie ma wiele . jak się nie ma na buty , to się nie jeździ w ostrogach szanowna pani . A CO MA SIEDZIEĆ W PŁASZCZU !!!! CIEKAWE CO TY MASZ DO POKAZANIA ? A TO ŻE KTOŚ NIE MA CYCKÓW WIELKICH ROZMIARÓW,ALBO KRZYWE NOGI,ALBO JEST OTYŁY TO NIE MOŻE JUŻ IŚĆ NA PLAŻĘ W BIKINI ...? TYLKO W KOŻUCHU