• Informacje na temat:

  nogi dody

Artykuły na temat: nogi dody
 • Tajemnicza Doda

  ...... naga Doda" - wspomina wokalistka Virgin. "Sami możecie się domyślić jak ciężko było mi odcinać sobie nogi i biust (śmiech) . Chociaż jestem dość ciężką osobą do imprezowania, gdyż mam specyficzne(...) tak fascynujących urodzin i oddanych przyjaciół" - Doda napisała do fanów. Co według Was rozpoczęło nowy etap w życiu Dody? Czekamy na Wasze komentarze! Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach...

 • Doda: "Dość oszukiwania!"

  Menedżment Dody zapowiedział skierowanie do sądu sprawy przeciwko "Super Expressowi". Poszło o zdjęcie opublikowane w kolorowym dzienniku, sugerujące, że wokalistka nie ubrała bielizny.

 • Kiedy Doda spoważnieje?

  ..., z którymi zmaga się już od kilku lat. - Ocena innych nie powinna nas dotykać. Ty możesz powiedzieć, że mam beznadziejne nogi i beznadziejne rajstopy, a ja jestem nimi zachwycona. Czym mam się przejąć(...) punktów, a nie głosów. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL. Czytaj także: Doda bez Mai? Doda dobrem narodowym? Doda pokaże Europie hardcore?

 • "Myślałam, że stracę nogi"

  W internecie można już zobaczyć najnowszy klip wokalistki M.I.A. "Myślałam, że stracę nogi" - tak artystka wspomina prace na planie filmowym.

 • Doda wraca w maju!

  Na oficjalnej stronie internetowej zespołu Virgin pojawiły się krzepiące dla fanów Doroty "Dody" Rabczewskiej, wokalistki zespołu, informacje. Piosenkarka już w maju ma powrócić do swoich zajęć zawodowych.

 • Doda znów w szpitalu!

  ..."Niestety stała się rzecz najgorsza" - czytamy w najnowszym wpisie Dody na jej oficjalnej stronie. Wokalistka na skutek urazu kręgosłupa trafiła do szpitala.

 • ...hotelu, jeśli nie ma w nim czerwonego dywanu. "Kiedy dojechaliśmy, pani recepcjonistka ze łzami w oczach przepraszała za nieodpowiedni dywan. Maja [menedżer Dody - przyp. red.] zaczęła mi sypać pod nogi(...) sobie bez niej. "Raz już zrobili tydzień bez Dody. Bardzo mnie to bawiło. Nie mieli gorących tematów..." - drwi piosenkarka. Nie zabrakło także tematów z alkowy... "Czy uprawiam seks grupowy? O, takie...

 • Doda na własnych nogach

  "Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Wczoraj po 15 udało mi się stanąć na własnych nogach" - napisała Doda po poważnej operacji kręgosłupa w liście przekazanym INTERIA.PL przez Macieja Durczaka, menedżera grupy Virgin. Przypomnijmy, że do urazu doszło w niedzielę, 2 kwietnia, gdy wokalistka pomagała sąsiadowi wnieść wózek po schodach.

 • Doda już po operacji

  Sama Doda w czwartek rano napisała do swych fanów: "Dziś ok. godziny 15:00 odbędzie się najważniejszy sprawdzian w moim życiu... Okaże się wówczas czy Bóg zechciał bym stanęła na nogi". "Ja całym(...) wykonywała wszystkie polecenia lekarza" - wspomina chwile przed operacją mama Dody. "Nawet do toalety starała się chodzić sama, choć łatwiej by jej było, gdyby ktoś ją podtrzymywał" - dodaje ojciec...

 • Doda kończy z wysokimi obcasami!

  ...dłużej i nie czułabym nogi, bo nie miałam już odruchów bezwarunkowych, lekarz stukał mnie w kolano i nic". "Miałam szczęście, że wypadek zdarzył się pod moim domem, że była ze mną przyjaciółka. Jestem(...), odwiedź specjalną stronę "Superjedynek"! Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

Zdjęcia na temat: nogi dody
Wideo na temat: nogi dody
 • Sablewska skromnie o sobie: Każdy, kto mnie zna, wie, że mam dobre serce!

  Niania dzieci Kukulskiej i była menedżerka Dody i Górniak od kilku lat spełnia się w roli gospodyni programu, w którym radzi Polkom, jak mają się ubierać. Sama "stylistka" Majka twierdzi jednak, że(...) i przechodzić zaskakującą metamorfozę. "Jak już usiadłam w tej modzie i się dobrze tutaj czuję, to teraz wyciągam nogi i czuję się jak ryba w wodzie. Nie, nie mogę tak. Nie znam ludzi, nie znam historii, nie

Dyskusje na temat: nogi dody
 • Re: Powrót Barbary

  te wszystkie siwce dody i inne gwiazdki mogą ją polizać w duży palec u nogi pod względem urody