• Informacje na temat:

  nogi edyty górniak

Artykuły na temat: nogi edyty górniak
 • Górniak, pokaż nogi

  Polska wokalistka Sara May odniosła się na swoim blogu do wypowiedzi Edyty Górniak na temat eksponowania urody.

 • Zenek Martyniuk i Edyta Górniak razem? Ich wspólny taniec hitem sieci

  Spontaniczny taneczny występ Edyty Górniak u boku Zenka Martyniuka podczas koncertu TVP w ramach cyklu "Wakacyjna Trasa Dwójki" wzbudził gorące emocje. Wszystko wskazuje na to, że współpraca może się rozszerzyć.

 • Edyta Górniak: Tylko potłuczenia

  Produkcja "Tańca z Gwiazdami" jest spokojna o zdrowie Edyty Górniak: dostała zapewnienie od jej menedżerki, Mai Sablewskiej, że gwiazda wystąpi w kolejnym odcinku show, ponieważ najprawdopodobniej uległa "tylko" potłuczeniom, nie złamała żeber ani nogi.

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Stokłosa, Rafał Paczkowski - to oni sprawili, że głos Edyty mógł zaświecić pełnym blaskiem na "Dotyku". Przypadek Edyty Górniak pokrywa się tutaj z historią Justyny Steczkowskiej, która po "Dziewczynie(...) zmieniać i ozdabiać wokalizami. Nikt nie powiedział Edycie, że na stadionach kibice też odśpiewują hymn. I że oczekują wykonania w tempie tradycyjnym. Występ Edyty Górniak na mundialu w 2002 roku...

 • "Bitwa na głosy" już bez Edyty Górniak!

  Tym razem z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Edyty Górniak. Natomiast bezkonkurencyjna jest drużyna Ryszarda Rynkowskiego, która po raz kolejny zdobyła największą ilość głosów.

 • Edyta Górniak po operacji w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu

  Podczas Róż Gali na scenie pojawiła się Edyta Górniak, która oddała hołd zmarłemu w maju Zbigniewowi Wodeckiemu.

 • Edyta kręci bioderkami

  Edyta Górniak opublikowała teledysk do tanecznej piosenki "Consequences". "Po raz kolejny Pani Edyta potwierdza swoją światową klasę. Wideoklip lepszy od ostatniego teledysku Madonny" - ekscytują się fani Górniak.

 • "Czujemy się świetnie"

  ...strona księżyca", na którym grupa dowodzona przez Jarka Janiszewskiego postanowiła pójść w stronę nieco ambitniejszej muzyki. O przyczynach tej przemiany, "Kasztanach" Edyty Górniak oraz chciwych(...) sprzedanych legalnie egzemplarzy!), a w szczególności piosenki "Nogi", spowodował, iż formacja na stałe zadomowiła się na naszym rynku muzycznym. Wydany dwa lata później album "Niewidzialni" również...

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Katarzyna Żak już nie pośpiewa

  Halina Frąckowiak i efekt końcowy był zadowalający, nawet dla jurorek Górniak i Zapendowskiej, które jak wiadomo, raczej trudno zadowolić. Laura Samojłowicz też wypadła całkiem nieźle (wokalnie), choć Samuel Palmer stwierdził, że wysokie oceny otrzymała za... nogi. Czyżby przemawiała przez niego zazdrość? On sam otrzymał noty raczej niskie. Równie słabo wypadł Jacek Borkowski. Było "lekko...

Dyskusje na temat: nogi edyty górniak
 • Re: Marta Żmuda Trzebiatowska

  I co z tego że ma krzywe nogi?! Jest bardzo miłą i ładną kobietą, o wiele ładniejsza od jakiejś Edyty Górniak co kilo tapety wali..