• Informacje na temat:

  nogi kate

Artykuły na temat: nogi kate
 • Kate Moss króliczkiem Playboya

  Do sieci trafiła okładka i pictorial jubileuszowej edycji magazynu "Playboy" z brytyjską modelką Kate Moss w roli głównej. 39-letnia piękność pojawiła się w słynnym przebraniu króliczka.

 • Normalne życie Kate Beckinsale

  Kate Beckinsale, w ostatnich latach gwiazda przede wszystkim cyklu "Underworld'', zrzuca lateks. W "Twarzy anioła" brytyjska aktorka wciela się w dziennikarkę śledczą, która relacjonuje sensacyjny proces domniemanej zabójczyni. Film Michaela Winterbottoma oparty jest na książce Barbie Latza Nadeau (pierwowzór postaci Beckinsale), która przez lata dla "Newsweeka" relacjonowała toczącą się we...

 • "Inna kobieta": Imponujący biust Kate Upton

  ...25 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia Nicka Cassavetesa "Inna kobieta" z głównymi rolami Cameron Diaz i Leslie Mann oraz... imponującym biustem modelki Kate Upton. W internecie pojawił się właśnie nowy zwiastun produkcji, w którym wykorzystano... emotikony (a właściwie ich japońską odmianę - emoji).

 • Kylie Minogue: Najpiękniejsze nogi

  Kolejna część ciała Kylie Minogue zyskała uznanie fanów filigranowej wokalistki. Do tej pory artystka uznawana była za posiadaczkę napiękniejszych pośladków w show-biznesie. Wyniki najnowszych ankiet pokazują, iż Kylie Minogue ma wśród gwiazd estrady także najpiękniejsze nogi.

 • Przewodnik rockowy. Kate Bush: Boginie czasu liczyć nie muszą

  Już raz, jako Przewodnik rockowy, obiecując zresztą skuteczny powrót do tematu, pisałem o bogini sztuki, jaką jest, i to bez najmniejszych wątpliwości, Kate Bush. A ponieważ akurat we wtorek 30 lipca mija 55 lat (cóż to przy wieczności!) od dnia jej pojawienia się na świecie, to trudno znaleźć lepszą okazję, aby wywiązać się z tej obietnicy.

 • Jak rozebrać Kate Winslet?

  Zdjęcia nagiej Kate Winslet będzie można oglądać na nowej wystawie włoskiego fotografa Mario Testino, zatytułowanej "Todo o Nada".

 • Kate Winslet i Justin Timberlake w nowym filmie Woody'ego Allena

  Kate Winslet i Justin Timberlake to gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena "Wonder Wheel". Właśnie pojawił się zwiastun produkcji.

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

 • Przewodnik rockowy. Kate Bush: "Narodziny supernowej"

  ...17 lutego minie 35 lat od wydania płytowego debiutu Kate Bush - "The Kick Inside".

 • Ellie Goulding zaśpiewa na weselu księcia Williama

  ...24-letnia brytyjska wokalistka Ellie Goulding została zaproszona przez księcia Williama i Kate Middleton, by wystąpić na ich weselu - donosi wyspiarska prasa.

Zdjęcia na temat: nogi kate
Dyskusje na temat: nogi kate