• Informacje na temat:

  nogi krupa

Artykuły na temat: nogi krupa
 • Joanna Krupa zaprezentowała figurę po porodzie! Zachwyca!

  Joanna Krupa (40 l.) cztery miesiące temu została mamą. Dziś była modelka pochwaliła się, jak wygląda jej ciało obecnie i trzeba przyznać, że szybko wróciła do formy!

 • Krupa w nowym reality-show

  Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa.

 • Joanna Krupa poświęciła się dla córki! Tak teraz wygląda jej życie!

  Joanna Krupa (40 l.) 2 listopada 2019 roku urodziła swoje pierwsze upragnione dziecko. Zupełnie oszalała na punkcie małej Ashi i poświęciła się opiece nad nią. Na jej profilu w mediach społecznościowych ukazało się właśnie nowe zdjęcie, ktore pokazuje, jak wygląda teraz codzienność celebrytki.

 • "Ten program zmienia życie"

  Anna Wendzikowska stwierdziła, że telefon od producentów "Tańca z gwiazdami" to jedna z propozycji, których się nie odrzuca. Teraz popularną prezenterkę i aktorkę możemy oglądać w kolejnej edycji show.

 • Joanna Krupa urodziła! Znamy płeć i imię dziecka. Są też zdjęcia!

  Joanna Krupa (40 l.) po raz pierwszy została mamą! Jej córeczka przyszła na świat 2 listopada. Szczęśliwa modelka podzieliła się dobrą nowiną w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradziła imię dziewczynki i opublikowała jej pierwsze zdjęcia.

 • Joanna Krupa zostanie mamą? Wróżka przewiduje jej przyszłość

  Czy po rozstaniu z Romainem Zago Joanna Krupa (38 l.) szybko znajdzie nową miłość i urodzi wymarzone dziecko? Jeden z tygodników zapytał o to wróżkę…

 • Joanna Krupa: Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci

  Joanna Krupa (38 l.) przyznaje, że rozwód był najgorszą rzeczą w jej dotychczasowym życiu. Gdy mąż oświadczył jej, że odchodzi, wpadła w histerię. Przez długie tygodnie nie mogła się pozbierać. "Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci" - mówi modelka.

 • Marta Krupa nie może tańczyć

  Jeszcze nie ruszyła 13. edycja "Tańca z gwiazdami", a już jedna z uczestniczek - Marta Krupa - ma problemy zdrowotne...

 • Nowy reality show z Krupą i Korwin-Piotrowską

  Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... Takie będą uczestniczki nowego reality show "Top model. Zostań modelką" . Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata, Joanna Krupa .

 • Dżoana znów na siłę lansuje siostrę

  Joanna Krupa (33 l.) jest naprawdę zdeterminowana, by znaleźć młodszej siostrze fuchę w show-biznesie!

Zdjęcia na temat: nogi krupa
Wideo na temat: nogi krupa
 • Planeta 51

  Nowy film scenarzysty "Shreka"! Typowi mieszkańcy Planety 51 są zieloni, mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie, marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla, na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem "NASA". Gdy sterujący nim Kapitan Charles 'Chuck' Baker...

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

 • Z krwi i kości

  ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być...