• Informacje na temat:

  nogi latem

Artykuły na temat: nogi latem
 • Loda Halama: Najpiękniejsze nogi II Rzeczypospolitej

  Barwne życie tancerki Lody Halamy opisuje w swej książce "Loda Halama. Pierwsze nogi drugiej Rzeczypospolitej" Ana Lisiecka. To historia artystki opowiedziana barwnie, anegdotami i wspomnieniami. W klimat minionej epoki wprowadzają czytelnika liczne zdjęcia tancerki.

 • Lekarze amputowali jej nogę

  Amerykańska aktorka Zsa Zsa Gabor czuje się dobrze po sobotniej (15 stycznia) operacji. Lekarze musieli amputować aktorce znaczną część nogi, aby zatrzymać gangrenę, która zagrażała jej życiu.

 • Gwiazda kina straci nogę?

  Węgierska aktorka Zsa Zsa Gabor, która mimo sześćdziesięciu czterech ról filmowych jest dużo bardziej znana ze względu na skandale towarzyskie i liczne związki małżeńskie (dziewięć) - prawdopodobnie straci chorą nogę.

 • Złamała nogę przez... kozę

  Halle Berry złamała nogę podczas kręcenia swojego nowego filmu "Cloud Atlas" w Hiszpanii. Do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas próby dogonienia córki, która ścigała się z miejscowymi kozami.

 • Po 3 latach w śpiączce poruszył nogą

  Basista Chi Cheng z zespołu Deftones powoli wychodzi ze śpiączki. Do internetu trafił film, na którym widać jak muzyk zaczyna reagować na dźwięk.

 • Mariusz Duda (Lunatic Soul): Stanąć na nogi

  ..."But I'm not a prisoner", ale są też wspomnienia i chwile z przeszłości, które trzeba bez skrupułów w sobie zabić. Tutaj trzeba już stanąć trochę na nogi, spojrzeć w oczy i dopiero pociągnąć za spust...

 • Kto ma najlepsze nogi?

  Brytyjski magazyn "Smash Hits" przeprowadził ankietę na najzgrabniejsze nogi w świecie muzyki pop.

 • Rozwalone trzustki, nogi i wątroby? Agnieszka Dygant o "Botoksie"

  ...​"Dla tego filmu obrzydzamy się, kuśtykamy, mamy rozwalone trzustki, nogi i wątroby. Ale aktorzy lubią takie wyzwania" - wyznaje Agnieszka Dygant i zaprasza za kulisy nowego hitu Patryka Vegi zatytułowanego "Botoks".

 • 95 lat temu urodził się Jarema Stępowski

  Dokładnie 95 lat temu, 15 stycznia 1925 roku, urodził się w Warszawie Jarema Stępowski, aktor i piosenkarz, wykonawca m.in. "Statku do Młocin", "Warszawskiego taksówkarza", "Ballady o jednej Wiśniewskiej". Widzowie "Wojny domowej" zapamiętali go jako zbieracza "suchego chleba dla konia".

 • Czarno-Czarni: "Nogi" wracają!

  ...słuchaczy do zespołu. Skład popularność zdobył dzięki świetnym singlom, które biły rekordy popularności na przełomie XX i XXI wieku. Najważniejszym z nich był oczywiście utwór "Nogi". Znali go niemal(...) teledysk "Nogi": Sprawdź tekst utworu "Nogi" w serwisie Tekściory.pl! Kolejne single grupy nie budziły już tak dużego zainteresowania. Jak wspomina Jarosław "Doktor" Janiszewski, zespół nie chciał...

Zdjęcia na temat: nogi latem
 • Dariusz
Wideo na temat: nogi latem
 • Sablewska skromnie o sobie: Każdy, kto mnie zna, wie, że mam dobre serce!

  i przechodzić zaskakującą metamorfozę. "Jak już usiadłam w tej modzie i się dobrze tutaj czuję, to teraz wyciągam nogi i czuję się jak ryba w wodzie. Nie, nie mogę tak. Nie znam ludzi, nie znam historii, nie

 • Karolina Gruszka wraca na duży ekran. Będzie romansować z Agatą Kuleszą!

  Karolina Gruszka zagrała jedną z głównych ról w komedii „Pani z przedszkola” w reżyserii Marcina Krzyształowicza, która zadebiutuje w kinach 25 grudnia. Aktorka wciela się w przedszkolankę, która wywraca życie znudzonego małżeństwa do góry nogami, nawiązując romans z mamą jednego z uczniów. W tę rolę wciela się Agata Kulesza. Akcja „Pani z przedszkola” jest osadzona w latach 70. i koncentruje się wokół losów małżeństwa (Agata Kulesza i Adam Woronowicz), którego związek przechodzi kryzys....

Dyskusje na temat: nogi latem